Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення за адресою: Кіровоградська обл., м. Знам’янка, вул. Церковна, буд. 7 (до перейменування на виконання вимог Закону — Кіровоградська обл., м. Знам’янка, вул. Інтернаціональна, буд. 7 та/або Кіровоградська обл., м. Знам’янка, вул. Холодноярська, буд. 7)(балансоутримувач – Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янської міської територіальної громади), Приміщення будівлі (площа фасаду, що підлягає ремонту, становить 542,3 м2).

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_29_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_29_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_29_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_29_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фразу «ТЕНДЕР RFP 29-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»,
• Назву своєї фірми.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 31 серпня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт»

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання пропозицій: до 23.59 год 31 серпня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!