Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі - Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору з надання послуг з проведення поточного ремонту та технічного переоснащення артезіанської свердловини з метою покращення водопостачання в с. Калинівське, Бериславський р-н, Херсонська обл. Свердловина № 3-112.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_U_3_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_3_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_3_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_U_3_2023.docx

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

 

УВАГА! Технiчна пропозиція та фінансова пропозиція повиннi надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 17 серпня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер переоснащення артезіанської свердловини с. Калинівське».

 

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

17 серпня 2023 року