Коли: 12 жовтня 2020 року


Місце: Дніпро


Учасники: представники громадських об’єднань та активісти Дніпропетровського регіону, які опікуються питаннями ВПО. Дедлайн подачі заявки: 6 жовтня 2020 року включно. Відібрані учасники будуть повідомлені до 9 жовтня 2020 року.


Мета: створити платформу для ознайомлення активістів, які опікуються питаннями ВПО, з можливістю розвитку та підтримки їх організаційної спроможності та об’єднання зусиль у вирішення питань ВПО.


Програма:
10:00 – 11:00 – Реєстрація, вітальна кава.
11:00 – 11:30 – Вітальне слово представника Агентства ООН у справах біженців, керівника напрямку підтримки ВПО ГО «Десяте квітня».
11:30 – 12:00 – Презентація діяльності ГО «Десяте квітня» у сфері розбудови організаційної спроможності спільнот ВПО, можливостей підтримки активістів щодо захисту ВПО.
12:00 – 13:00 – Виявлення потреб учасників платформи в підтримці в розбудові організаційної спроможності.
13:00 – 14:00 – Обід.
14:00 – 16:00 – Майстер-клас від Ірини Луговської «Ключ до успішних перемовин».


Захід є безкоштовним, організатори компенсують вартість проїзду учасникам із регіону.Організатори заходу: ГО «Десяте квітня» за підтримки Агентства ООН у справах біженців.

Заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfszsi8NqQbKetKyVpXwaxjwlHoS8iguJKegtkB0FQJMlcGcQ/viewform

Для довідки: Громадська організація «Десяте квітня» є партнером Агентства ООН у справах біженців з 2012 року, надає правову допомогу шукачам притулку та біженцям, внутрішньо переміщеним особам, особам без громадянства та працює в напрямку розбудови організаційної спроможності спільнот ВПО та біженців при співробітництві з державними установами України, іншими українськими, іноземними та міжнародними організаціями.

Тренер: Ірина Луговська - PhD, організаційний коуч, експерт у сфері комунікацій. Коучінгова підтримка комунікацій в соціальних системах, менторинг змін в організаціях, розвиток топ-менеджменту, кар’єрне консультування.