Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері Запрошення_ITB_16-2023.pdf.

 

Організація запрошує кваліфікованих постачальників, які надають навантажувально-розвантажувальні послуги (послуги вантажників) для надання відповідних послуг для ГО «Десяте квітня» в м. Одеса та м. Миколаїв. З переможцем тендеру буде укладено договір на період дії терміном до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість вищевказаних робіт. Виконання робіт передбачається у залученні вантажників у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

 

УВАГА! Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів, окремих лотів або одного конкретного лоту. В разі подання пропозицій щодо кількох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами, що передбачає наявність персоналу, який буде залучено до роботи з Організацією відповідно до кількості лотів.

 

ДОКУМЕНТИ ЗАПРОШЕННЯ

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_16_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_16_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_16_2023.docx

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 26 травня 2023 року.

 

ВАША ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

  1. Технічної пропозиції (Додаток № 1) та до нього копії наступних документів:

- реєстраційні документи;

- банківські реквізити (або довідка);

- гарантійни листи;

- паспортні дані та коротке резюме працівників, що будуть залучені для виконання послуг.

  1. Фінансової пропозиції (Додаток № 2).
  2. Реєстраційної форми Постачальника (Додаток № 3).

 

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа: 

  • Фраза «тендер на послуги з надання навантажувально-розвантажувальних послуг (послуг вантажників)»;
  • Найменування  фізичної особи- підприємця (юридичної особи);

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1), Фінансової пропозиції (Додаток № 2) та Реєстраційної форми Постачальника (Додаток № 3) повинні бути подані в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та  відбитком печатки (за наявності).

Всі інші додатки (листи)  повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з надання навантажувально-розвантажувальних послуг (послуги вантажників)». Кур’єром тільки до 18:00 години 26.05.2023 року.

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!


Термін подання: до 23.59 год 28.05.2023 року