Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі - Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на проведення робіт по: «Відновленню водопостачання с. Павлівка Снігурівської ОТГ Миколаївської області внаслідок затоплення села після руйнування Каховської ГЕС», який включає: поточний ремонт свердловини № 1841/528, поточний ремонт свердловини № 618.

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_U_2_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_2_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_2_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_U_2_2023.docx

Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів або одного конкретного лота. В разі подання пропозицій щодо обох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами.

В разі подання учасником пропозицій щодо обох лотів, його може бути визнано переможцем тендеру за одним з лотів чи обома лотами.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected]  у строки згідно з запрошенням.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

У разі надсилання пропозиції кур’єром: 

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 19 липня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер Відновлення водопостачання с. Павлівка».

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

19 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!