Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю меблів для обладнання навчальних класів в м.Одесі, запрошує юридичних осіб та фізичних осіб підприємців надати цінові пропозиції по наступним категоріям товарів:
1. Дошка аудиторна 3000х1000 мм, комбінована (кількість 5).
2. Комплект стіл учнівський з регулюванням 2-місний з полицею чи без, №4-6 + стілець Т-подібний (кількість 46).

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок на товари, вказані у Вашій пропозиції. Ціни на товари повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі.

При визначенні переможця перевага буде надана учаснику тендеру, який подав пропозицію згідно з інструкцією, що міститься у цьому Запрошені, та вважається «технічно прийнятною найнижчою ціновою пропозицією».

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 18 серпня 2021 року на електронну адресу tenders@dk.od.ua. У темі листа вкажіть «Тендер на меблів для обладнання навчальних класів_назва вашої компанії». Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну, з урахуванням вартості доставки у м.Одеса та усіх інших витрат. Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 30 (тридцяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.

До вашого листа з пропозицією просимо надати копії реєстраційних документів, що підтверджують реєстрацію юридичної особи або ФОП: виписка, свідоцтво тощо.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог, учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: a.mainov@dk.od.ua або за номером телефона (048) 766-00-04. Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом 18 серпня 2021 року.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ: 23:59 год. за східноєвропейським часом 18 серпня 2021 року

Завантажити запрощення до участі у тендері RFQ – 02/2021