Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю мультимедійного та технічного обладнання в м.Одеса, запрошує юридичних осіб та фізичних осіб підприємців надати цінові пропозиції по наступним категоріям товарів:

1. Фотоапарат – аналог (Canon EOS M50 Kit 15-45 IS STM Black) (кількість 1).
2. Штатив + монопод – аналог (фірми ZOMEI) (кількість 1).
3. Микрофон – аналог (Saramonic CamMic) (кількість 1).
4. Ноутбук – аналог (Acer Aspire 7 A715-41G-R9KP) (кількість 1).
5. Зовнішня карта відеозахоплення з підтримкою YUY2 та входом для мікрофону (4K HDMI Video Cature USB 3.0) (кількість 1).
6. Кабель HDMI – аналог (Vivolink 7.5 м, HDMI 2.0) (кількість 1).
7. Кабель – аналог (Ugreen Micro HDMI штекер to HDMI 2.0) (кількість 1).

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок на товари, вказані у Вашій пропозиції. Ціни на товари повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі.
При визначенні переможця перевага буде надана учаснику тендеру, який надав пропозицію згідно з інструкцією, що міститься у цьому Запрошені, та вважається «технічно прийнятною найнижчою ціновою пропозицією».

Пропозиції приймаються до 18:00 год. за східноєвропейським часом 17 грудня 2021 року на електронну адресу tenders@dk.od.ua. У темі листа вкажіть «Тендер на мультимедійне та технічне обладнання для ГО «Десяте Квітня»_назва вашої компанії». Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну, з урахуванням вартості доставки у м.Одеса та усіх інших витрат. Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 30 (тридцяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.
До вашого листа з пропозицією просимо надати копії реєстраційних документів, що підтверджують реєстрацію юридичної особи або ФОП: виписка, свідоцтво тощо.
Питання стосовно технічних або адміністративних вимог, учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: a.mainov@dk.od.ua або за номером телефона (048) 766-00-04. Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом 17 грудня 2021 року.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ: 18:00 год. за східноєвропейським часом 17 грудня 2021 року

Форма_для_пропозицій.docx

Реєстраційна_форма_Постачальника.docx

Запрошення_на_участь_у_тендері.docx