Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю мультимедійного та технічного обладнання в м.Одеса, запрошує юридичних осіб та фізичних осіб підприємців надати цінові пропозиції по наступним категоріям товарів:

1. Фотоапарат – аналог (Canon EOS M50 Kit 15-45 IS STM Black) (кількість 1).
2. Штатив + монопод – аналог (фірми ZOMEI) (кількість 1).
3. Микрофон – аналог (Saramonic CamMic) (кількість 1).
4. Ноутбук – аналог (Acer Aspire 7 A715-41G-R9KP) (кількість 1).
5. Зовнішня карта відеозахоплення з підтримкою YUY2 та входом для мікрофону (4K HDMI Video Cature USB 3.0) (кількість 1).
6. Кабель HDMI – аналог (Vivolink 7.5 м, HDMI 2.0) (кількість 1).
7. Кабель – аналог (Ugreen Micro HDMI штекер to HDMI 2.0) (кількість 1).

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок на товари, вказані у Вашій пропозиції. Ціни на товари повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі.
При визначенні переможця перевага буде надана учаснику тендеру, який надав пропозицію згідно з інструкцією, що міститься у цьому Запрошені, та вважається «технічно прийнятною найнижчою ціновою пропозицією».

Пропозиції приймаються до 18:00 год. за східноєвропейським часом 17 грудня 2021 року на електронну адресу [email protected] У темі листа вкажіть «Тендер на мультимедійне та технічне обладнання для ГО «Десяте Квітня»_назва вашої компанії». Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну, з урахуванням вартості доставки у м.Одеса та усіх інших витрат. Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 30 (тридцяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.
Питання стосовно технічних або адміністративних вимог, учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] або за номером телефона (048) 766-00-04. Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом 17 грудня 2021 року.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ: 18:00 год. за східноєвропейським часом 17 грудня 2021 року

Форма_для_пропозицій.docx

Запрошення_на_участь_у_тендері.docx