Громадська організація «Десяте квітня», в рамках проєкту «Підтримка механізму швидкого реагування (МШР)», що реалізується за фінансової підтримки Міжнародної організації Mercy Corps, запрошує надати цінові пропозиції на закупівлю бронежилетів (що складається з плитоноски та пластин).

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_на_учась_у_Тендері_RFQ_М_01_2023.pdf

 

Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю бронежилетів (що складається з плитоноски та пластин) запрошує юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців надати цінові пропозиції наступних категорій товарів, що містяться у Запрошенні.

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок згідно з Вашою пропозицією. Якщо Ваша пропозиція надіслана у вигляді рахунка на оплату та буде обрана для закупівлі, організація оплатить цей рахунок.

Ціни на бронежилети (що складається з плитоноски та пластин) повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі.

 

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 21 листопада 2023 року на електронну адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Тендер на закупівлю бронежилетів (що складається з плитоноски та пластин)»_назва вашої компанії». Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку подання пропозиції.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог, учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] або за номером телефона (068) 181-93-81 (Довженко Катерина). Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом 19 жовтня 2023 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

21 листопада  2023 року

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год 21 листопада 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

 

 ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!