Якщо Ви студентка чи студент старших курсів юридичного факультету будь-якого одеського навчального закладу, та якщо під час навчання вас не злякало слово «юриспруденція», то у нас є хороша новина.


Ми оголошуємо про початок роботи юридичної клініки. Зазвичай у клініках шукають тих, кому потрібна допомога, але тут ситуація зовсім інша. Ми хочемо навчити Вас справжній юридичній роботі, реальному захисту прав біженців, шукачів притулку, внутрішньо переміщених осіб, та інших вразливих категорій населення.


Інтерни нашої клініки отримають не лише унікальний досвід, але й перспективи працевлаштування та подальшого професійного розвитку, як у громадському секторі, так і в профільних державних органах та адвокатурі.
Курс навчання триватиме до трьох місяців за гнучким графіком. Роботу клініка розпочне вже з 15 травня, з дотриманням усіх встановлених вимог, пов’язаних із епідемією коронавірусу.


Про бажання стати членами нашої команди можна написати на електронну адресу babin@dk.od.ua, або дізнатися подробиці телефоном 0639495556. У листі вкажіть прізвище, ім’я та по-батькові, Ваш навчальний заклад та факультет, а також Ваші контактні дані.


Будемо дуже вдячні за поширення цієї інформації серед Ваших друзів та колег.