Громадська організація «Десяте квітня» (надалі – Організація) просить надати вашу тендерну пропозицію з постачання насосних агрегатів, пультів керування та супутніх виробів для водопостачання, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення).

З переможцем тендеру буде укладено разовий договір. Заявлена вартість товару не може змінюватись протягом всього строку дії договору.

      

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

− Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB_U_14_2023.pdf

− Додаток 1: Форма технічної пропозиції ITB-U-14-2023;

− Додаток 2: Форма фінансової пропозиції ITB-U-14-2023;

− Додаток 2.1.: Специфікація ITB-U-14-2023;

− Додаток 3: Реєстраційна форма постачальника ITB-U-14-2023;

− Додаток 4: Кодекс поведінки постачальника ITB-U-14-2023.

 

УВАГА! Технiчна пропозиція та фінансова пропозиція повиннi надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Примітка! Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів, окремих лотів або одного конкретного лоту. В разі подання пропозицій щодо кількох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного постачання Товарів за цими лотами.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз'яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань — 13:00 год. за східноєвропейським часом «07» грудня 2023 року.

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМIН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«12» грудня 2023 року.

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!