Tenders

vacancy

Запрошення до участі у тендері RFQ 05-2023 на закупівлю столярних виробів. Кінцевий термін отримання пропозицій: 28 вересня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та  особам без громадянства.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю столярних виробів запрошує юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців надати цінові пропозиції p наступних категорій товарів, що містяться у Запрошенні.

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок згідно з Вашою пропозицією. Якщо Ваша пропозиція надіслана у вигляді рахунка на оплату та буде обрана для закупівлі, організація оплатить цей рахунок.

   Ціни на вироби повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі.

 

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 28 вересня 2023 року на електронну адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Тендер на закупівлю столярних виробів для ГО «Десяте Квітня»_назва вашої компанії». Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог: учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань –  до 13:00 год. за східноєвропейським часом 28  вересня 2023 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

28 вересня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP S-1-2023 на укладення рамкового договору на проведення малих та середніх ремонтів 175 житлових будинків в Миколаївській та Херсонській областях. Кінцевий термін отримання пропозиції: 1 жовтня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію для укладення рамкового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням малих та середніх ремонтів в 175 житлових будинках, які розташовані в Широківській громаді Миколаївської області та в  Калинівській громаді  Херсонської області.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою, укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «Тендер RFP S-1-2023 на малі та середні ремонти 175 житлових будинків в Миколаївській та Херсонській областях»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 29 вересня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер RFP S-1-2023 на малі та середні ремонти 175 житлових будинків в Миколаївській та Херсонській областях»

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 1 жовтня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 35-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (Кіровоградська обл., смт. Новгородка). Кінцевий термін подання пропозиції: 23 жовтня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення за адресою: Кіровоградська обл., смт. Новгородка, вул. Криворізька, буд.44а (до перейменування на виконання вимог Закону — Кіровоградська обл., смт. Новгородка, вул. Кірова, буд.44а), Комунальне підприємство «Госпрозрахункове підприємство Новгородківської селищної ради «Комфорт» (стадія 2) (загальна площа приміщень, що підлягають ремонту, становить 172,20 м2).

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фразу «ТЕНДЕР RFP 35-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»,
• Назву своєї фірми.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 23 жовтня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт»

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання пропозицій: до 23.59 год 23 жовтня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-6-2023 на укладення разового договору на капітальний ремонт санвузлів на 1 та 4 поверсі за адресою: м. Одеса, вулиця Академіка Воробйова, 3. Кінцевий термiн подання пропозицій: 16 жовтня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на капітальний ремонт санвузлів на 1 та 4 поверсі за адресою: м. Одеса, вулиця Академіка Воробйова, 3.

       

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

 Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 16 жовтня 2023 року за київським часом із зазначенням: «Тендер_ ремонт санвузлів вулиця Академіка Воробйова, 3».

 

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«16» жовтня 2023 року.

Запрошення до участі у тендері RFQ 04-2023 на закупівлю ноутбуків. Кінцевий термін отримання пропозицій: 12 вересня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю ноутбуків запрошує юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців надати цінові пропозиції по категоріях товарів, що викладені в Запрошенні.

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 12 вересня 2023 року на електронну адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Тендер на закупівлю ноутбуків для ГО «Десяте Квітня» назва вашої компанії». Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог: учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – до 13:00 год. за східноєвропейським часом 12  вересня 2023 року.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

12 вересня 2023 року

Запрошення до участі у тендері RFP 34-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту приміщення (Одеська обл., м. Подільськ). Кінцевий термін отримання пропозиції: 04 жовтня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору для надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення, що розташоване за адресою: Одеська область, м. Подільськ, пров. Незалежності, 2. Готель «Поділля».  Загальна площа: 179,6 м2.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою, укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 34-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 04 жовтня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 34-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 04 жовтня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 32-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту приміщення (м. Первомайськ). Кінцевий термін отримання пропозиції: 04 жовтня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення, що розташоване за адресою Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. В. Чкалова, 87  (одноповерхова будівля). Загальна площа: 38,7 м2.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 32-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 04 жовтня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт приміщення»

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання пропозицій: до 23.59 год 04 жовтня  2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 33-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту приміщення (Одеська обл., с. Кам'янка). Кінцевий термін отримання пропозиції: 04 жовтня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору для надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення, що розташоване за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, с. Кам'янка, вул. Миру 7Б. Палац спорту ім. Миколи Миндру. Загальна площа: 165,61 м2.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою, укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 33-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 04 жовтня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 33-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 04 жовтня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-4-2023 на укладення разового договору на проведення робіт по: «Відновленню водопостачання м. Снігурівка із свердловин № 102 та № 103 внаслідок їх затоплення після руйнування Каховської ГЕС" (подовжено)

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на проведення робіт по: «Відновленню водопостачання м. Снігурівка Миколаївської області зі свердловин № 102 та № 103 внаслідок їх затоплення після руйнування Каховської ГЕС».

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою: [email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 27 вересня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер_відновлення водопостачання_Снігурівка».

 

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно обох лотів або одного конкретного лота. В разі подання пропозицій щодо обох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами.

В разі подання учасником пропозицій щодо обох лотів, його може бути визнано переможцем тендеру за одним з лотів чи обома лотами.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

27 вересня 2023 року

Запрошення до участі у тендері ITB 29-2023 на закупівлю комп’ютерного, офісного та технічного обладнання. Кінцевий термін отримання пропозицій: 30 вересня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих постачальників подати свою пропозицію  на закупівлю комп’ютерного, офісного та технічного обладнання.

Контракт з переможцем (переможцями) буде укладено на одноразову закупівлю комп’ютерного, офісного та технічного обладнання. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі у національній валюті.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected].Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 29 вересня 2023 року.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год 30 вересня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

ЯКЩО ПРОПОЗИЦІЯ БУДЕ ДОСТАВЛЯТИСЯ КУР’ЄРОМ:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 до 18:00 29 вересня 2023 року із зазначенням: «Тендер комп’ютерне, офісне та технічне обладнання»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Остаточний термін подання пропозицій:

до 23:59 год. 30 вересня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 31-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту приміщення та перекладання зовнішньої каналізації (Миколаїв). Кінцевий термін отримання пропозиції: 28 вересня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору для надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення та перекладання зовнішньої каналізації, що розташоване за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Курортна 14А, (підвальний поверх). Загальна площа: 52,4 м2.

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою, укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 31-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ ТА ПЕРЕКЛАДАННЯ ЗОВНІШНЬОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 28 вересня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 31-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ ТА ПЕРЕКЛАДАННЯ ЗОВНІШНЬОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ»

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 28 вересня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 30-2023 на укладення договору з модерування розмовних клубів РІКА у м. Харків, м. Зміїв та с. Слобожанське Харківської області. Кінцевий термін отримання пропозиції: 28 вересня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» є партнером Агенції ООН та надає юридичну, соціально-психологічну, освітню допомогу біженцям та шукачам притулку в Україні. Для даної категорії осіб знання історії, традицій, звичаїв, мови нашої держави — це можливість задовольнити свої базові потреби, а згодом успішно інтегруватися в суспільство.

Головна мета діяльності Клубу – інтеграція ВПО в приймаючі громади; превенція та подолання суперечностей між вказаними вище категоріями осіб та представниками приймаючої громади. Підвищення обізнаності у сфері загального захисту.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою:

[email protected] або зателефонувати за номером: (096) 619-60-50.

Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 27 вересня 2023 року.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

УВАГА!

ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут, буд. 15, оф. 501 із зазначенням: «тендер на послуги з модерування» не пізніше 18:00 години за східноєвропейським часом 28 вересня 2023 року.

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год за східноєвропейським часом 28 вересня 2023 року.

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-5-2023 на укладення разового договору на проведення робіт: «Чистка артезіанської свердловини № 27 в с. Юріївка з метою покращення водопостачання». Кінцевий термiн подання пропозицій: 04 вересня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на проведення робіт: «Чистка артезіанської свердловини № 27 в с. Юріївка Снігурівської ОТГ Миколаївської області з метою покращення водопостачання».

        

УВАГА! До участі у тендері приймаються тендерні пропозиції лише учасників які не є платником ПДВ.

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_U_5_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_5_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_5_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_U_5_2023.docx

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

 

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 04 вересня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер_ Чистка артезіанської свердловини № 27 в с. Юріївка».         

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

ДО 23.59 ГОД. ЗА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИМ ЧАСОМ

«04» ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ.

Запрошення до участі у тендері ITB-U-8-2023 на укладення рамкового договору з поставки хімічних речовин. Кінцевий термін отримання пропозицій: 04 вересня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення рамкового договору з постачання хімічних речовин.

Договір з переможцем (переможцями) буде укладено на період до 01 квітня 2024 року.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

 

УВАГА!!! До участі у тендері приймаються тендерні пропозиції лише учасників, які не є платниками ПДВ

УВАГА! Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів, окремих лотів або одного конкретного лота. В разі подання пропозицій щодо кількох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного постачання товару за цими лотами.

        

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected].

Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом «01» вересня 2023 року.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою: Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фраза «тендер з постачання хімічних речовин»;
 • • назву своєї фірми.

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23:59 год «04» вересня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

ЯКЩО ПРОПОЗИЦІЯ БУДЕ ДОСТАВЛЯТИСЯ КУР’ЄРОМ: Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер з постачання хімічних речовин». УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ! Термін подання: до 23:59 год «04» вересня 2023 року.

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23.59 год 04 вересня 2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу.

Запрошення до участі у тендері RFP-U-3-2023 на укладення разового договору з надання послуг з проведення поточного ремонту та технічного переоснащення артезіанської свердловини з метою покращення водопостачання в с. Калинівське (подовжено)

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору з надання послуг з проведення поточного ремонту та технічного переоснащення артезіанської свердловини з метою покращення водопостачання в с. Калинівське, Бериславський р-н, Херсонська обл. Свердловина № 3-112.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_U_3_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_2.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_3_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_U_3_2023.docx

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 5 вересня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер переоснащення артезіанської свердловини с. Калинівське».

 

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

5 вересня 2023 року

Запрошення до участі у тендері RFP-U-4-2023 на укладення разового договору на проведення робіт по: «Відновленню водопостачання м. Снігурівка Миколаївської обл. із свердловин № 102 та № 103 внаслідок їх затоплення після руйнування Каховської ГЕС" подовжено

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на проведення робіт по: «Відновленню водопостачання м. Снігурівка Миколаївської області зі свердловин № 102 та № 103 внаслідок їх затоплення після руйнування Каховської ГЕС».

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_U_4_2023_.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_4_2023_.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_U_4_2023_2.docx

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 4 вересня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер_відновлення водопостачання_Снігурівка».

 

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно обох лотів або одного конкретного лота. В разі подання пропозицій щодо обох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами.

В разі подання учасником пропозицій щодо обох лотів, його може бути визнано переможцем тендеру за одним з лотів чи обома лотами.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

4 вересня 2023 року

Запрошення до участі у тендері ITB 28-2023 на укладення договорів добровільного страхування автотранспортних засобів за договорами каско та договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ). Кінцевий термін отримання пропозиц

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» у межах проведення тендеру на укладення договорів добровільного страхування автотранспортних засобів за договорами КАСКО та договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ)  запрошує страхові компанії надати свої цінові пропозиції для укладення вищевказаних  Договорів за умовами викладеними в Запрошенні.

З переможцем тендеру будуть укладені договори добровільного страхування автотранспортних засобів КАСКО на період до 31.12.2023 року та договори обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) терміном на 1 (один) рік.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

−    Запрошення_ITB_28-2023.pdf

−    Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_28_2023.xlsx

−    Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_28_2023.xlsx

−    Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_28_2023.docx

−    Додаток_4_Кодекс_поведінки_постачальника_ITB_28_2023.pdf

 • Специфікація з інформацією про транспортні засоби

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 13 вересня 2023 року.

 

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «Тендер на укладення договорів страхування»;
 • Найменування компанії.

Пропозиція повинна бути надіслана  лише за наступною електронною адресою: t[email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 14 вересня 2023 року.

 

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год 14.09.2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Термін подання пропозицій по тендеру RFP 24-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (Одеса) з урахуванням оновлених додатків продовжено до 13 серпня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт підвального приміщення що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Олександра Невського, 51А. (Загальна площа 101,52 м2).

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_24_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_24_2023_оновлений.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_24_2023_оновлений.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_24_2023.docx

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою: [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 24-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 11 серпня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 24-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 13 серпня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 29-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (Кіровоградскьа обл., м. Знам’янка). Кінцевий термін отримання пропозиції: 31 серпня 2023 р.

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення за адресою: Кіровоградська обл., м. Знам’янка, вул. Церковна, буд. 7 (до перейменування на виконання вимог Закону — Кіровоградська обл., м. Знам’янка, вул. Інтернаціональна, буд. 7 та/або Кіровоградська обл., м. Знам’янка, вул. Холодноярська, буд. 7)(балансоутримувач – Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янської міської територіальної громади), Приміщення будівлі (площа фасаду, що підлягає ремонту, становить 542,3 м2).

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_29_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_29_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_29_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_29_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно з Запрошенням.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фразу «ТЕНДЕР RFP 29-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»,
• Назву своєї фірми.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 31 серпня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт»

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання пропозицій: до 23.59 год 31 серпня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-4-2023 на укладення разового договору на проведення робіт по: «Відновленню водопостачання м. Снігурівка Миколаївської області із свердловин № 102 та № 103 внаслідок їх затоплення після руйнування Каховської ГЕС"

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі — Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на проведення робіт по: «Відновленню водопостачання м. Снігурівка Миколаївської області зі свердловин № 102 та № 103 внаслідок їх затоплення після руйнування Каховської ГЕС».

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_U_4_2023_.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_4_2023_2.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_4_2023_.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_U_4_2023_2.docx

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 15 серпня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер_відновлення водопостачання_Снігурівка».

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

 

Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно обох лотів або одного конкретного лота. В разі подання пропозицій щодо обох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами.

В разі подання учасником пропозицій щодо обох лотів, його може бути визнано переможцем тендеру за одним з лотів чи обома лотами.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

15 серпня 2023 року

Увага! Призупиняється приймання пропозицій по тендеру RFP 24-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (Одеса)

УВАГА!

Приймання пропозицій по тендеру RFP 24-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення в м. Одеса призупиняється у зв'язку із виявленням проведення додаткових ремонтних робіт. Оновлені умови тендеру будуть опубліковані на сайті згодом.

Слідкуйте за оновленнями.

Дякуємо за увагу!

Запрошення до участі у тендері ITB 26-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів (Миколаїв). Кінцевий термін отримання пропозиції: 19 серпня 2023 р. (подовжено)

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів в м. Миколаїв. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері Запрошення_ITB_26-2023.pdf

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_26_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_26_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_26_2023.docx

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом «19» cерпня 2023 року на електронну адресу [email protected].

У темі листа вкажіть «Тендер на укладення договору  з перевезення пасажирів»_назва вашої компанії». Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг матиме в собі вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонти поточний та капітальний виконуються за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] або за номером телефона: (096) 619-60-50. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом «19» серпня 2023 року.

Пропозиція повинна     бути    надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 19 серпня 2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

 

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год 19.08.2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-3-2023 на укладення разового договору з надання послуг з проведення поточного ремонту та технічного переоснащення артезіанської свердловини з метою покращення водопостачання в с. Калинівське

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі - Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору з надання послуг з проведення поточного ремонту та технічного переоснащення артезіанської свердловини з метою покращення водопостачання в с. Калинівське, Бериславський р-н, Херсонська обл. Свердловина № 3-112.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_U_3_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_3_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_3_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_U_3_2023.docx

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

 

УВАГА! Технiчна пропозиція та фінансова пропозиція повиннi надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Учасники тендеру можуть вимагати роз'яснень щодо положень та вимог, викладених у Запрошенні. Будь-який запит на роз'яснення повинен бути надісланий у письмовій формі за електронною адресою:  [email protected]

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 17 серпня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер переоснащення артезіанської свердловини с. Калинівське».

 

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

17 серпня 2023 року

Запрошення до участі у тендері RFP 28-2023 на укладення договору з модерування розмовних клубів Ріка у м. Миколаїв та м. Вознесенськ Миколаївської області. Кінцевий термін отримання пропозицій: 07 серпня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» є партнером Агенції ООН та надає юридичну, соціально-психологічну, освітню допомогу біженцям та шукачам притулку в Україні. Для даної категорії осіб знання історії, традицій, звичаїв, мови нашої держави — це можливість задовольнити свої базові потреби, а згодом успішно інтегруватися в суспільство.

Головна мета діяльності Клубу – інтеграція ВПО в приймаючі громади; превенція та подолання протиріч між вказаними вище категоріями осіб та представниками приймаючої громади. Підвищення обізнаності у сфері загального захисту.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_28_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_RFP_28_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_RFP_28_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_RFP_28_2023.docx

 

Учасники   тендеру можуть подавати   запити   на роз’яснення за електронною адресою:

[email protected] або зателефонувати за номером: (096) 619-60-50. 

Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 04 серпня 2023 року.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

УВАГА!

ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут, буд. 15, оф.

501 із зазначенням: «тендер на послуги з модерування» не пізніше 18:00 години за східноєвропейським часом 07 серпня 2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год за східноєвропейським часом 07 серпня 2023 року.

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 27-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (Кіровоградська обл., смт. Смоліне). Кінцевий термін подання пропозиції – 07 серпня 2023 р.

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення за адресою: Кіровоградська обл., Новоукраїнський район, смт. Смоліне, вул. Геологів, буд. 72 (до утворення та ліквідації районів на виконання вимог Постанови - Кіровоградська обл., Маловисківський район, смт. Смоліне, вул. Геологів, буд. 72 ), приміщення у цокольному поверсі багатоквартирного житлового будинку (площа приміщення, що підлягає ремонту, становить 81,4 м2).

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_27_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_27_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_27_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_27_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фразу «ТЕНДЕР RFP 27-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»,
• Назву своєї фірми.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 07 серпня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання пропозицій: до 23.59 год 07 серпня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP–U-1-2023 на укладення разового договору з надання послуг з поточного ремонту «Чистка артезіанської свердловини в с. Юріївка Снігурівської ОТГ Миколаївської області» з метою покращення водопостачання

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі - Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору з надання послуг з поточного ремонту «Чистка артезіанської свердловини в с. Юріївка Снігурівської ОТГ Миколаївської області» з метою покращення водопостачання.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_U_1_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_1_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_1_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_U_1_2023.docx

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

УВАГА! Технiчна пропозиція та фінансова пропозиція повиннi надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 19 липня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер чистка артезіанської свердловини в с. Юріївка».

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

19 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP-U-2-2023 на укладення разового договору на проведення робіт по відновленню водопостачання с. Павлівка Снігурівської отг. Кінцевий термін отримання пропозицій: 19 липня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі - Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення разового договору на проведення робіт по: «Відновленню водопостачання с. Павлівка Снігурівської ОТГ Миколаївської області внаслідок затоплення села після руйнування Каховської ГЕС», який включає: поточний ремонт свердловини № 1841/528, поточний ремонт свердловини № 618.

 

Деталі щодо запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_U_2_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_2_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_U_2_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_U_2_2023.docx

 

Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів або одного конкретного лота. В разі подання пропозицій щодо обох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами.

В разі подання учасником пропозицій щодо обох лотів, його може бути визнано переможцем тендеру за одним з лотів чи обома лотами.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected]  у строки згідно з запрошенням.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

У разі надсилання пропозиції кур’єром: 

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 19 липня 2023 р. за київським часом із зазначенням: «Тендер Відновлення водопостачання с. Павлівка».

УВАГА! Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В ОКРЕМИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ". Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

19 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 26-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту приміщення (Миколаїв). Кінцевий термін отримання пропозицій: 04 серпня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення що розташоване за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Мішково-Погорілово, вул. Маяковського, 129, (2-й поверх). Загальна площа: 415 м2.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_26_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_26_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_26_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_26_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 26-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 04 серпня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 26-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 04 серпня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 25-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту приміщення (м. Арциз). Кінцевий термін отримання пропозицій: 02 серпня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення що розташоване за адресою: Одеська обл.,  м. Арциз, вул. Пушкіна, 4. (Загальна площа 145,8 м2).

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_25_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_25_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_25_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_25_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 25-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 02 серпня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 25-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 02 серпня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 24-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту приміщення (Одеса). Кінцевий термін отримання пропозицій: 02 серпня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт підвального приміщення що розташоване за адресою:  м. Одеса, вул. Олександра Невського, 51А. (Загальна площа 101,52 м2).

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_24_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_24_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_24_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_24_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 24-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 02 серпня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 24-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 02 серпня  2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFQ 03-2023 на укладення договорів добровільного страхування автотранспортних засобів за договором КАСКО та договором обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Кінцевий термін отримання пропозицій: 6 липн

Громадськаорганізація «Десятеквітня» у межахпроведення тендеру на укладеннядоговорівдобровільногострахуванняавтотранспортнихзасобів за договорамиКАСКО та договоромобов’язковогострахуванняцивільно-правовоївідповідальності(ОСЦПВ) запрошуєстраховікомпаніїнадатиціновіпропозиції на фірмових бланках на укладанняДоговорівдобровільногострахуванняавтотранспортнихзасобів КАСКО та ОСЦПВ.

Повнийперелікавтомобілів, якінеобхіднозастрахувати, наведено в запрошенні на участь у тендеріЗапрошення_на_учась_у_Тендері_RFQ_03_2023.pdf

Пропозиціїприймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом «06» липня 2023 року на електроннуадресу [email protected]

У темі листа вкажіть «Тендер на укладення договорів ізстрахуванняавтотранспортнихзасобів за договорами КАСКО та ОСЦПВ»_назвавашоїкомпанії». 

Пропозиціїповинніміститиповнуфіксовануціну, з урахуваннямусіхіншихвитратЦіниповиннібути представлені у гривняхПропозиціїповиннізалишатисячиннимипротягом не менше 30 (тридцятикалендарнихднівпісля граничного строку пропозиції

Учасникитендеру можутьподаватизапити на роз’яснення за електронноюадресою[email protected]або за номером телефона: (096) 619-60-50. 

Кінцевийтерміннадсиланнязапитань – 15:00 год. за східноєвропейським часом «06» липня 2023 року.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом

«06» липня 2023 року.

ГО «Десятеквітня» сподівається на отриманняВашоїПропозиції та заздалегідьдякує Вам за інтерес!

Подовжено! Запрошення до участі у тендері ITB 20-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів. Кінцевий термін отримання пропозицій: 5 липня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення_ITB_20-2023.pdf).

 

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги зперевезення пасажирів. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послугвключатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонти поточний та капітальний виконуються за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

−    Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_20_2023.xlsx

−    Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_20_2023.xlsx

−    Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_20_2023.docx

 

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] . Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 29 червня 2023 року.

 

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

 

Пропозиція повинна   бути    надіслана   лише    за    наступною   електронною    адресою:

[email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 30 червня 2023 року.

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год 05.07.2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу. 

Запрошення до участі у тендері RFP 23-2023 на укладення разового договору на облаштування дитячого майданчика (с. Серби Кодимського р-ну). Кінцевий термін отримання пропозиції: 30 липня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із облаштуванням дитячого майданчика, що знаходиться за адресою: Одеська обл., Кодимський район,  с. Серби, вул. Шкільна, 1. Загальна площа 336 м2.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_23_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_23_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_23_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_23_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 23-2023 НА ОБЛАШТУВАННЯ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА С. СЕРБИ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 30 липня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер RFP 23-2023 на облаштування дитячого майданчика с. Серби»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 30 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB 27-2023 на укладення рамкового договору на надання послуг із виготовлення поліграфічної продукції. Кінцевий термін отримання пропозицій: 28 липня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати оферту на укладення Рамкового Договору на надання послуг із виготовлення поліграфічної продукції.

Договір з переможцем буде укладено на період до 31.12.2023 року. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом 26 липня 2023 року.

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год 28 липня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

ЯКЩО ПРОПОЗИЦІЯ БУДЕ ДОСТАВЛЯТИСЯ КУР’ЄРОМ:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер поліграфічна продукція»

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23.59 год 28 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 22-2023 на укладення разового договору на проведення ремонту підвального приміщення (Одеса). Кінцевий термін отримання пропозицій: 28 липня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт підвального приміщення що розташоване за адресою м. Одеса, вул. Варненська 4А. (Загальна площа 216 м2).

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_22_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_22_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_22_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_22_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 22-2023 НА РЕМОНТ ПІДВАЛЬНОГО ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 28 липня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт підвального приміщення»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 28 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 21-2023 на укладення разового договору на облаштування дитячого майданчика (Первомайськ). Кінцевий термін отримання пропозицій: 30 липня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із облаштуванням дитячого майданчика за адресою: Миколаївська область, м. Первомайськ, провулок Сальвадора Альєнде, 44. Загальна площа 300 м2.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_21_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_21_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_21_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_21_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 21-2023 НА ОБЛАШТУВАННЯ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 30 липня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на облаштування дитячого майданчика»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 30 липня 2023 року.

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі в тендері RFP 20-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (м. Кропивницький). Кінцевий термін отримання пропозицій: 27 липня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – ДК), є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та сприяння зміцненню правової держави в Україні. Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства. 

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» просить надати вашу тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення). 

Організація запрошує кваліфікованих виконавців, які зареєстровані в уряді України, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору для надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, проспект Університетський, буд. 8, приміщення гуртожитку №3 Центральноукраїнського національного технічного університету (стадія 2). (площа приміщення, що підлягає ремонту, становить 14,96 м2; заміна вхідної групи, загальна площа 13,39 м2; блоки балоні з вікном, загальна площа 26,7 м2). 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_20_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_20_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_20_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_20_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фразу «ТЕНДЕР RFP 20-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»,
• Назву своєї фірми.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 27 липня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Запрошення до участі у тендері ITB 25-2023 на укладення контракту з надання офісних приміщень в оренду (Запоріжжя). Кінцевий термін отримання пропозицій: 24 липня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати оферту на укладення Рамкової Угоди на оренду офісних приміщень (комерційної нерухомості) в  м. Запоріжжя Запорізької області.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB_25_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_25_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_25_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_25_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «тендер_оренда_Запоріжжя»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 24 липня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «тендер_оренда_Запоріжжя»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 24 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB 26-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів (Миколаїв). Кінцевий термін отримання пропозиції: 24 липня 2023 р.

 Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів в м. Миколаїв. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері Запрошення_ITB_26-2023.pdf

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_26_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_26_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_26_2023.docx

 

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом «24» липня 2023 року на електронну адресу [email protected].

У темі листа вкажіть «Тендер на укладення договору  з перевезення пасажирів»_назва вашої компанії». Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонти поточний та капітальний виконуються за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] або за номером телефона: (096) 619-60-50. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом «24» липня 2023 року.

Пропозиція повинна     бути    надіслана   лише    за    наступною                                          електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 24 липня 2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год 24.07.2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB 24-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення вантажів (Миколаїв). Кінцевий термін отримання пропозиції: 21 липня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агенції Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері Запрошення_ITB_24-2023.pdf

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з автотранспортом, які надають послуги з перевезення вантажів. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме у себе по кілометрову вартість робіт. Виконання робіт передбачається у залученні транспортного засобу для перевезення вантажів за замовленням організації.

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_24_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_24_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_24_2023.docx

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 20 липня 2023 року.

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

ВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 із зазначенням: «тендер на послуги з перевезення вантажів». Кур’єром тільки до 18-00 години 21.07.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

 

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год. 21.07.2023 рокуГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB-U-7-2023 на укладання договору на надання послуг з забезпечення аварійного водопостачання через автотранспорт у наступних областях: Одеська, Миколаївська, Херсонська. Кінцевий термін отримання пропозицій: 07 липня 2023 р

Громадська організація «Десяте квітня» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення договору про надання послуг з забезпечення аварійного водопостачання через автотранспорт у наступних областях: Одеська, Миколаївська, Херсонська.

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB_U_7_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_Запрошення_до_участі_у_тендері.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_Запрошення_до_участі_у.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_до_Запрошення_до_участі.docx

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected].

Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом «05» липня 2023 року.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою: Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фраза «тендер_надання послуг з забезпечення аварійного водопостачання через автотранспорт»;
 • • назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати. Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: tenders@dk.od.ua  до 23:59 год «07» липня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

ЯКЩО ПРОПОЗИЦІЯ БУДЕ ДОСТАВЛЯТИСЯ КУР’ЄРОМ: Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер_надання послуг з забезпечення аварійного водопостачання через автотраспорт».

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

 

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23:59 год «07» липня 2023 року.

             Щиро дякуємо Вам за увагу.

Запрошення до участі у тендері RFP 17-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (м. Ізмаїл Одеської області). Кінцевий термін отримання пропозицій: 17 липня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення за адресою: Одеська обл., м. Ізмаїл, проспект Незалежності, 83. (площа приміщення, що підлягає ремонту, становить 147,25 м2). 

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_17_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_17_2023.docx

Додаток 2 Форма фінансової пропозиції до тендеру RFP 17-2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_17_2023.docx

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

 

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фразу «ТЕНДЕР RFP 17-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»,
• Назву своєї фірми.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 17 липня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 17-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 17 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 16-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (м. Ізмаїл Одеської області) Кінцевий термін отримання пропозицій: 17 липня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення за адресою: Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Рєпіна, 12/2. (площа приміщення, що підлягає ремонту, становить 214,74 м2). 

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_16_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічноі_пропозиції_до_тендеру_RFP_16_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_16_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_16_2023.docx

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

 

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фразу «ТЕНДЕР RFP 16-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»,
• Назву своєї фірми/ФОП.

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 17 липня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 16-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 17 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 18-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (Шевченкове, Миколаївська область). Кінцевий термін отримання пропозицій: 17 липня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення що розташоване за адресою Миколаївська обл., с. Шевченкове, вул. Софіївська,  1Б. Загальна площа: 272,9 м2. (2-й поверх) амбулаторія.

.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_18_2023.docx

Додаток_1_Форма_технічноі_пропозиції_до_тендеру_RFP_18_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_18_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_18_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою,
укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 18-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»;
 • • Назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 17 липня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 18-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23.59 год 17 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 19-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (Миколаїв). Кінцевий термін отримання пропозицій: 17 липня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Театральна, 29-А. (площа приміщення, що підлягає ремонту, становить 136,6 м2).

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_19_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_19_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_19_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_19_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фразу «ТЕНДЕР RFP 19-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»,
• Назву своєї фірми/ФОП.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 17 липня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «ТЕНДЕР RFP 19-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Термін подання пропозицій: до 23.59 год 17 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 15-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (м. Кропивницький). Кінцевий термін подання пропозиції – 23 липня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, провулок Лісний, буд. 4, приміщення Гуртожитку Кіровоградського медичного фахового коледжу ім.Є.Й.Мухіна (стадія 2). (площа приміщення, що підлягає ремонту, становить 123,95 м2; заміна дверей, загальна площа вхідної групи 14,66 м2).

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_15_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_15_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_15_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_15_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фразу «ТЕНДЕР RFP 15-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»,
• Назву своєї фірми.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 23 липня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання пропозицій: до 23.59 год 23 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB – U-2-2023 на укладення контракту з надання складських приміщень в оренду (Одеса). Кінцевий термін отримання пропозицій: 26 червня 2023 року (подовжено

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати оферту на укладення Рамкової Угоди на оренду складського приміщення в м. Одесі.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB__U_2_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB__U-2_-2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB__U-2_-2023.xlsx

Додаток_3_Форма_реєстрації_постачальника_ITB__U-2_-2023.docx

Контракт з переможцем буде укладено на період до 01.04.2024 року. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі на умовах передоплати щомісяця.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13.00 год. за східноєвропейським часом 26 червня 2023 року.

Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 10 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. Громадська організація «Десяте квітня» зробить усе можливе для вибору компанії за цей період. Цінова модель, наведена у пропозиції постачальника залишатиметься чинною протягом всього терміну дії угоди.

ЯКЩО ПРОПОЗИЦІЯ БУДЕ ДОСТАВЛЯТИСЯ КУР’ЄРОМ:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер _оренда складу_Одеса» не пізніше 18:00 години за східноєвропейським часом 26 червня 2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «тендер_оренда складу_Одеса»;
 • назву своєї фірми.

Термін подання пропозицій:

до 23.59 год 26 червня 2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу.

Запрошення до участі у тендері ITB 22-2023 на укладення договору з перевезення вантажів. Кінцевий термін отримання пропозицій: 17 липня

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

ITB 22-2023

НА УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

З НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ

 

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ: 23:59 год. за східноєвропейським часом

17 липня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агенції Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення)

 

 

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з автотранспортом, які надають послуги з перевезення вантажів. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме у себе покілометрову вартість робіт. Виконання робіт передбачається у залученні транспортного засобу для перевезення вантажів за замовленням організації.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

 

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 14 липня 2023 року.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 із зазначенням: «тендер на послуги з перевезення вантажів». Кур’єром тільки до 18-00 години 17.07.2023 року.

 

 

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год. 17.07.2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу.

Курочкіна Марина,

Президент ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ»    

Запрошення до участі у тендері ITB 23-2023 на укладення контракту з постачання канцелярських товарів товарів (м. Миколаїв). Кінцевий термін отримання пропозиції:17 липня 2023 року

       Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB_23_2023.pdf

        Організація запрошує кваліфікованих постачальників подати оферту на укладення Рамкової Угоди на закупівлю канцелярських товарів для офісу Організації у м. Миколаїв. З переможцем (переможцями) тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року.

ДОКУМЕНТИ ЗАПРОШЕННЯ

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_23_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_23_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника.docx

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 14 липня 2023 року.

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

 • Додаток 1: Форма технічної пропозиції
 • Додаток 2: Форма фінансової пропозиції
 • Додаток 3: Форма реєстрації постачальника

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа: 

 • Фраза «тендер_канцтовари_м. Миколаїв»;
 • Найменування  своєї фірми (фізичної особи-підприємця);

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1), Фінансової пропозиції (Додаток №2) та (Додаток 3) Форма реєстрації постачальника повинні бути подані в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності). 

Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ, ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ, РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА ПОСТАЧАЛЬНИКА ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер_канцтовари_м. Миколаїв». Кур’єром тільки до 18:00 години 17.07.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23:59 год 17.07.2023 року

 

Запрошення до участі у тендері RFP 13-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (Кропивницький). Кінцевий термін подання пропозиції: 17 липня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Шумілова генерала, буд. 30, Комунальний заклад «Кропивницький міський соціальний гуртожиток» (стадія 2) (площа приміщення, що підлягає ремонту, становить 48,9 м2).

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_13_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_13_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції до тендеру RFP 13-2023

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_13_2023.docx

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фразу «ТЕНДЕР RFP 13-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»,
• Назву своєї фірми.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 17 липня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання пропозицій: до 23.59 год 17 липня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Подовжено дедлайн для участі в тендері ITB–U-3-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів та вантажів. Кінцевий термін отримання пропозицій: 21 червня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером ЮНІСЕФ в рамках проєкту «Екстрене реагування на WASH для підтримки дітей та їхніх сімей, включаючи: ВПО, які постраждали внаслідок конфлікту та бойових дій у Миколаївській, Одеській та Херсонській областях», просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення_ITBU-3-2023.pdf). 

 1. ПОТРЕБИ

 

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів та вантажів. З переможцем (переможцями) тендеру буде укладено договір на період до 01.04.2024 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись на протязі всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобілів паливом. Виконання робіт передбачається у залученні водіїїв  у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

 Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 15 червня 2023 року.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з перевезення пасажирів та вантажів». Кур’єром тільки до 18-00 години  15.06.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год 21.06.2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу.

Запрошення до участі у тендері RFP 14-2023 на укладення договору з модерування розмовних клубів РІКА (м. Херсон). Кінцевий термін отримання пропозицій – 14 липня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» (далі – Організація) запрошує кваліфікованихпостачальників – фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб та фізичних осіб надати пропозиціїщодо укладення договору на надання послуг з модерування розмовних клубів Ріка у м. Херсон. Мережа розмовних клубів РІКА заснована та функціонує в рамках реалізації проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб, осіб, які постраждали від конфлікту, та розширення прав і можливостей громад», що реалізуються за фінансової підтримки Агенції ООН у справах біженців.

 

Громадська організація «Десяте квітня» є партнером Агенції ООН та надає юридичну,соціально-психологічну, освітню допомогу біженцям та шукачам притулку в Україні. Для даної категорії осіб знання історії, традицій, звичаїв, мови нашої держави - це можливість задовольнити свої базові потреби, а згодом успішно інтегруватися в суспільство.

 

Головна мета діяльності Клубу – інтеграція ВПО в приймаючі громади; превенція та подолання протиріч між вказаними вище категоріями осіб та представниками приймаючої громади. Підвищення обізнаності у сфері загального захисту, а також роботи з особами, постраждалими від військових дій.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення: Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_14_2023.pdf

 

Не пізніше 23:59 год. за східноєвропейським часом 14 липня 2023 року надішліть листа на адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Послуги з модерування у м. Херсон_назва вашої компанії/ПІБ фіз.особи». 

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] або зателефонувати за номером:+38 (096) 619-60-50. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 13 липня 2023 року. 

 

Пропозиції слід подавати електронною поштою: форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2) повинні бути подані у сканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності). Всі інші додатки також повинні надаватися в сканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром: 

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут, буд. 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з модерування» не пізніше 18:00 години за східноєвропейським часом 14 липня 2023 року. 

 

Кінцевий термін подання пропозицій: до 23:59 год за східноєвропейським часом 14 липня 2023 року. 

Щиро дякуємо вам за увагу.

Запрошення до участі у тендері ITB 21-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів (м. Миколаїв). Кінцевий термін отримання пропозиції: 12 липня 2023 року

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

ITB 21-2023

НА УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

З НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ: 23:59 год. за східноєвропейським часом

12 липня 2023 року

 

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення_ITB_21-2023.pdf).

1. ПОТРЕБИ

 Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонти поточний та капітальний виконуються за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

 Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

−    Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_21_2023.xlsx

−    Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_21_2023.xlsx

−    Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_21_2023.docx

 Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] . Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 12 липня 2023 року.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою:

[email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 12 липня 2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год 12.07.2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу.

Запрошення до участі у тендері ITB–U-6-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення вантажів. Кінцевий термін отримання пропозиції: 27 червня 2023 року

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

ITBU-6-2023

НА УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

З НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ

 

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ: 23:59 год. за східноєвропейським часом 27 червня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером ЮНІСЕФ в рамках проєкту ««Екстрене реагування на WASH для підтримки дітей та їхніх сімей, включаючи: ВПО, які постраждали внаслідок конфлікту та бойових дій у Миколаївській, Одеській та Херсонській областях», просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення_ITBU-6-2023.pdf). 

 

 1. ПОТРЕБИ

 

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення вантажів. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 01.04.2024 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись на протязі всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Виконання робіт передбачається у залученні водія  у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 26 червня 2023 року.

 

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «тендер на послуги з перевезенням вантажів»;
 • Найменування фізичної особи-підприємця (юридичної особи);

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2) повинні бути подані в форматі Excel та в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з перевезення вантажів». Кур’єром тільки до 18-00 години  27.06.2023 року.

 

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год. 27.06.2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу.

Запрошення до участі у тендері ITB – U-2-2023 на укладення контракту з надання складських приміщень в оренду (Одеса). Кінцевий термін отримання пропозицій: 16 червня 2023 року (подовжено)

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB__U_2_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB__U-2_-2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB__U-2_-2023.xlsx

Додаток_3_Форма_реєстрації_постачальника_ITB__U-2_-2023.docx

Контракт з переможцем буде укладено на період до 01.04.2024 року. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі на умовах передоплати щомісяця.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13.00 год. за східноєвропейським часом 15 червня 2023 року.

Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 10 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. Громадська організація «Десяте квітня» зробить усе можливе для вибору компанії за цей період. Цінова модель, наведена у пропозиції постачальника залишатиметься чинною протягом всього терміну дії угоди.

ЯКЩО ПРОПОЗИЦІЯ БУДЕ ДОСТАВЛЯТИСЯ КУР’ЄРОМ:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер _оренда складу_Одеса» не пізніше 18:00 години за східноєвропейським часом 16 червня 2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «тендер_оренда складу_Одеса»;
 • назву своєї фірми.

Термін подання пропозицій:

до 23.59 год 16 червня 2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу.

Запрошення до участі у тендері ITB–U-5-2023 на укладення контракту з надання офісних приміщень в оренду (Миколаїв). Кінцевий термін отримання пропозиції: 19 червня 2023 року

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ ITB–U-5 -2023

НА УКЛАДЕННЯ КОНТРАКТУ

З НАДАННЯ ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ В ОРЕНДУ В  м. МИКОЛАЇВ

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23:59 год. за східноєвропейським часом 19 червня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати оферту на укладення Рамкової Угоди на оренду офісного приміщення в м. Миколаєві.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB__U_5_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB__U_5_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB__U_5_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB__U_5_2023.docx

Контракт з переможцем буде укладено на період до 01.04.2024 року. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі на умовах передоплати щомісяця.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13.00 год. за східноєвропейським часом 19 червня 2023 року.

Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 10 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. Громадська організація «Десяте квітня» зробить усе можливе для вибору компанії за цей період. Цінова модель, наведена у пропозиції постачальника залишатиметься чинною протягом всього терміну дії угоди.

ЯКЩО ПРОПОЗИЦІЯ БУДЕ ДОСТАВЛЯТИСЯ КУР’ЄРОМ:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер _оренда офісу_Миколаїв» не пізніше 18:00 години за східноєвропейським часом 19 червня 2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «тендер_оренда офісу_Миколаїв»;
 • назву своєї фірми.

 

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23.59 год 19 червня 2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу.

Запрошення до участі у тендері ITB–U-4-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення вантажів. Кінцевий термін отримання пропозиції: 15 червня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером ЮНІСЕФ в рамках проєкту ««Екстрене реагування на WASH для підтримки дітей та їхніх сімей, включаючи: ВПО, які постраждали внаслідок конфлікту та бойових дій у Миколаївській, Одеській та Херсонській областях», просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення_ITBU-4-2023.pdf). 

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення вантажів. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 01.04.2024 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись на протязі всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Виконання робіт передбачається у залученні водія  у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

 1. ПІДТВЕРДЖЕННЯ

Просимо повідомити нас про отримання цього Запрошення електронною поштою на адресу [email protected]  зазначивши:

 • підтвердження отримання вами цього запрошення до участі у тендері;
 • чи подаватимете ви пропозицію.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 15 червня 2023 року.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з перевезення вантажів». Кур’єром тільки до 18-00 години  15.06.2023 року.

 

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год 15.06.2023 року

 

Щиро дякуємо вам за увагу. 

Запрошення до участі у тендері ITB–U-3-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів та вантажів. Кінцевий термін отримання пропозицій: 15 червня 2023 року

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ (запрошення)

ITBU-3-2023

НА УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

З НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ ТА ВАНТАЖІВ

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ: 23:59 год. за східноєвропейським часом

15 червня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером ЮНІСЕФ в рамках проєкту ««Екстрене реагування на WASH для підтримки дітей та їхніх сімей, включаючи: ВПО, які постраждали внаслідок конфлікту та бойових дій у Миколаївській, Одеській та Херсонській областях», просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення). 

 

 1. ПОТРЕБИ

 

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів та вантажів. З переможцем (переможцями) тендеру буде укладено договір на період до 01.04.2024 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись на протязі всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобілів паливом. Виконання робіт передбачається у залученні водіїїв  у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

 Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 15 червня 2023 року.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з перевезення пасажирів та вантажів». Кур’єром тільки до 18-00 години  15.06.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год 15.06.2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу.

Запрошення до участі у тендері ITB 20-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів. Кінцевий термін отримання пропозицій: 30 червня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення_ITB_20-2023.pdf).

 

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги зперевезення пасажирів. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послугвключатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонти поточний та капітальний виконуються за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

−    Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_20_2023.xlsx

−    Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_20_2023.xlsx

−    Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_20_2023.docx

 

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] . Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 29 червня 2023 року.

 

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

 

Пропозиція повинна   бути    надіслана   лише    за    наступною   електронною    адресою:

[email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 30 червня 2023 року.

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год 30.06.2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу. 

Запрошення до участі у тендері ITB – U-2-2023 на укладення контракту з надання складських приміщень в оренду (Одеса). Кінцевий термін отримання пропозицій: 09 червня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати оферту на укладення Рамкової Угоди на оренду складського приміщення в м. Одесі.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB__U_2_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB__U-2_-2023.xlsx

Додаток_3_Форма_реєстрації_постачальника_ITB__U-2_-2023.docx

Додаток_3_Форма_реєстрації_постачальника_ITB__U-2_-2023.docx

Контракт з переможцем буде укладено на період до 01.04.2024 року. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі на умовах передоплати щомісяця.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13.00 год. за східноєвропейським часом 07 червня 2023 року.

Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 10 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. Громадська організація «Десяте квітня» зробить усе можливе для вибору компанії за цей період. Цінова модель, наведена у пропозиції постачальника залишатиметься чинною протягом всього терміну дії угоди.

ЯКЩО ПРОПОЗИЦІЯ БУДЕ ДОСТАВЛЯТИСЯ КУР’ЄРОМ:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер _оренда складу_Одеса» не пізніше 18:00 години за східноєвропейським часом 09 червня 2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «тендер_оренда складу_Одеса»;
 • назву своєї фірми.

Термін подання пропозицій:

до 23.59 год 09 червня 2023 року

 

Щиро дякуємо вам за увагу.

Запрошення до участі у тендері ITB–U-1-2023 на укладення контракту з надання складських приміщень в оренду (Миколаїв). Кінцевий термін отримання пропозицій: 09 червня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати оферту на укладення Рамкової Угоди на оренду складського приміщення в м. Миколаєві.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB__U_1_2023.pdf

Додаток 1: Форма технічної пропозиції  ITB – U-1 -2023

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB__U-1-2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB-U-1-2023.docx

 

Контракт з переможцем буде укладено на період до 01.04.2024 року. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі на умовах передоплати щомісяця.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13.00 год. за східноєвропейським часом 07 червня 2023 року.

Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 10 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. Громадська організація «Десяте квітня» зробить усе можливе для вибору компанії за цей період. Цінова модель, наведена у пропозиції постачальника залишатиметься чинною протягом всього терміну дії угоди.

ЯКЩО ПРОПОЗИЦІЯ БУДЕ ДОСТАВЛЯТИСЯ КУР’ЄРОМ:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер _оренда складу_Миколаїв» не пізніше 18:00 години за східноєвропейським часом 09 червня 2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «тендер_оренда складу_Миколаїв»;
 • назву своєї фірми.

Термін подання пропозицій:

до 23.59 год 09 червня 2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу.

Подовжено дедлайн подачі заявки на запрошення до участі у тендері ITB 15-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів - 29 травня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері  Запрошення_ITB_15-2023.pdf

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонти поточний та капітальний виконуються за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_15_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_15_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_15_2023.docx

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 26 травня 2023 року.

ВАША ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

 1. Технічної пропозиції (Додаток № 1) та до нього копії наступних документів:

- реєстраційних документів;

- ліцензії на пасажирські перевезення;

- посвідчення водія;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

- банківські реквізити.

 1. Фінансової пропозиції (Додаток № 2);
 2. Реєстраційна форма Постачальника (Додаток № 3)

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа: 

 • Фраза «Тендер на послуги з перевезення пасажирів»;
 • Найменування  Фізичної особи-підприємця (ФОП) або юридичної особи.

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1), Фінансової пропозиції (Додаток № 2) та Реєстраційної форми Постачальника (Додаток № 3) повинні бути подані в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та  відбитком печатки (за наявності).

Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 22.05.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання подовжено до 23:59 год 29.05.2023 року.

Запрошення до участі у тендері RFP 09-2023 на укладення договору з надання послуг з виготовлення проєктно-кошторисної документації з будівництва (буріння) свердловини (с. Українка, Миколаївського району, Миколаївської обл). Дедлайн: 04 червня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» запрошує кваліфікованих організацій, експертів, ФОП, які надають послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації, до участі в даному тендері. 

З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та інші витрати, пов’язані зі складанням проєктно-кошторисної документації. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

 

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 02 червня 2023 року.

 

Деталі щодо Запрошення по порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_RFP_09-2023.pdf

Додаток_1_Технічне_завдання_Тендер_RFP_09-2023.doc

Додаток_2_Форма_технічної_пропозиції_RFP_09-2023.xlsx

Додаток_3_Форма_фінансової_пропозиції_RFP_09_2023.xlsx

Додаток_4_-_Реєстраційна_форма_Постачальника__RFP_09-2023.docx

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР НА ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТНО-КОШТОРИСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ», 
 • • Назву своєї фірми.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації» не пізніше 18:00 за східноєвропейським часом 02 червня 2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ! 

 

Термін подання пропозицій:

до 23.59 год 04 червня 2023 року

 

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Подовжено дедлайн на участь у тендері ITB 14-2023 на укладення контракту з надання офісних приміщень в оренду в м. Дніпро. Кінцевий термін отримання пропозицій: 31 травня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати оферту на укладення Рамкової Угоди на оренду офісних приміщень (комерційної нерухомості) в  м. Дніпро Дніпропетровської області..

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення-до-участі-у-тендері_ITB_14-2023.pdf

Додаток_1_-_Форма_технічної_пропозиції_ITB_14-2023.xlsx

Додаток_2-Форма-фінансової-пропозиції_ITB_14-2023.xlsx

Додаток_3_-_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_14-2023.docx 

Контракт з переможцем буде укладено на період до 31.12.2023 року. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі на умовах передоплати щомісяця.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13.00 год. за східноєвропейським часом 31 травня 2023 року.

Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 10 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. Громадська організація «Десяте квітня» зробить усе можливе для вибору компанії за цей період. Цінова модель, наведена у пропозиції постачальника залишатиметься чинною протягом всього терміну дії угоди.

ЯКЩО ПРОПОЗИЦІЯ БУДЕ ДОСТАВЛЯТИСЯ КУР’ЄРОМ:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер _оренда_Дніпро» не пізніше 18:00 години за східноєвропейським часом 31 травня 2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «тендер_оренда_Дніпро»;
 • назву своєї фірми.

 

Термін подання пропозицій:

до 23.59 год 31 травня 2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу.

Тендер ITB 19-2023 на укладення договору з надання послуг, пов’язаних із бронюванням та придбанням квитків. Кінцевий термін подання пропозицій – 11 червня 2023 р.

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошені до участі у тендері Запрошення_на_участь_у_Тендері_ITB_19_2023.pdf

 

ПОТРЕБИ

Організація запрошує виконавців подати пропозиції з надання послуг, пов’язаних із бронюванням та придбанням квитків (залізничних квитків, автобусних квитків) з метою укладання договору до кінця 2023 рік. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору.

 

ДОКУМЕНТИ ЗАПРОШЕННЯ

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

 

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою:[email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 09 червня 2023 року.

 

ВАША ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками. Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

 1. Технічної пропозиції (Додаток № 1) та до нього копії наступних документів:
 • реєстраційних документів;
 • довідка з банку про наявність рахунку або банківські реквізити.
 • Фінансової пропозиції (Додаток№2)


 • ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку. 

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «тендер з надання послуг, пов’язаних із бронюванням та придбанням квитків»;
 • Найменування своєї фірми;

 

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток № 1) та Фінансової пропозиції (Додаток№2) повинні бути подані в форматі Excel та в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника тавідбитком печатки (за наявності).

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ,ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ! Забороняється будь-яка зміна форми та змісту Додатків.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер з надання послуг, пов’язаних із бронюванням та придбанням квитків». Кур’єром тільки до 18:00 години 09.06.2023 року.

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 23:59 год. за східноєвропейським часом

11 червня 2023 року

Запрошення до участі у тендері ITB 18-2023 на укладення договору на закупівлю палива. Кінцевий термін отримання пропозиції: 11 червня 2023 року

Організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції на закупівлю палива (бензин А-95/92, дизельне пальне, газ) через мережу своїх та партнерських АЗС з метою укладання договору на закупівлю палива на строк дії  до 31.12. 2023 року.

 


Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_на_участь_у_Тендері_ITB_18_2023_на_закупівлю_палива.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_18-2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_18-2023.xlsx

Додаток_3_Запит_щодо_наявності_і_кількості_АЗС_ITB_18-2023.xlsx

Додаток_4_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_18-2023.docx

 

Якщо ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 12:00 год. за східноєвропейським часом 09 червня 2023 року.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected].

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на закупівлю палива».

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання:

до 18:00 год. 09 червня 2023 року

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 23:59 год. за східноєвропейським часом

11 червня 2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу.

Запрошення до участі у тендері RFP 10-2023 на укладення договору з модерування розмовних клубів Ріка у м. Дніпро та м. Вільногірськ Дніпропетровської області. Кінцевий термін отримання пропозицій – 04 червня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників – фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб та фізичних осіб надати пропозиції щодо укладення договору на надання послуг з модерування розмовних клубів Ріка у м. Дніпро та м. Вільногірськ Дніпропетровської області. Мережа розмовних клубів РІКА заснована та функціонує в рамках реалізації проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб, постраждалих від конфлікту осіб та розширення можливостей спільнот», що реалізуються за фінансової підтримки УВКБ ООН у справах біженців.

            

Громадська організація «Десяте квітня» є партнером УБКБ ООН та надає юридичну, соціально-психологічну, освітню допомогу біженцям та шукачам притулку в Україні. Для даної категорії осіб знання історії, традицій, звичаїв,  мови нашої держави -  це можливість задовольнити свої базові потреби, а згодом успішно інтегруватися в суспільство. 

            Головна мета діяльності Клубу – інтеграція ВПО в приймаючі громади; превенція та подолання протиріч між вказаними вище категоріями осіб та представниками приймаючої громади. Підвищення обізнаності у сфері загального захисту.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_10_2023.pdf

− Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_RFP_10_2023.xlsx 

− Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_RFP_10_2023.xlsx 

− Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_RFP_10_2023.docx

 

            Не пізніше 23:59 год. за східноєвропейським часом 04 червня 2023 року надішліть листа на адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Послуги з модерування у м. Дніпро та м. Вільногірськ_назва вашої компанії».

            

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]  або зателефонувати за номером (096)619-60-50. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 02 червня 2023 року.

           

Пропозиції слід подавати електронною поштою: форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2) повинні бути подані у сканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності). Всі інші додатки також повинні надаватися в сканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут, буд. 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з модерування» не пізніше 18:00 години за східноєвропейським часом 02 червня 2023 року.

 

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год за східноєвропейським часом 04 червня 2023 року.

  

Щиро дякуємо вам за увагу. 

Запрошення до участі у тендері RFP 12-2023 на укладення договору з модерування розмовних клубів Ріка (Запоріжжя). Кінцевий термін отримання пропозицій – 04 червня 2023 року

             Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників – фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб та фізичних осіб надати пропозиції щодо укладення договору на надання послуг з модерування розмовних клубів Ріка у м. Запоріжжя. Мережа розмовних клубів РІКА заснована та функціонує в рамках реалізації проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб, осіб, які постраждали від конфлікту, та розширення прав і можливостей громад», що реалізуються за фінансової підтримки УВКБ ООН у справах біженців.

            Громадська організація «Десяте квітня» є партнером УБКБ ООН та надає юридичну, соціально-психологічну, освітню допомогу біженцям та шукачам притулку в Україні. Для даної категорії осіб знання історії, традицій, звичаїв,  мови нашої держави -  це можливість задовольнити свої базові потреби, а згодом успішно інтегруватися в суспільство. 

          Головна мета діяльності Клубу – інтеграція ВПО в приймаючі громади; превенція та подолання протиріч між вказаними вище категоріями осіб та представниками приймаючої громади. Підвищення обізнаності у сфері загального захисту.

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення: Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_12_2023.pdf

− Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_RFP_12-2023.xlsx 

− Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_RFP_12-2023.xlsx 

− Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_RFP_12_2023.docx

         Не пізніше 23:59 год. за східноєвропейським часом 04 червня 2023 року надішліть листа на адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Послуги з модерування у м. Запоріжжя_назва вашої компанії/ПІБ фіз. особи».

           Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]  або зателефонувати за номером: +38 (096) 619-60-50. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 2 червня 2023 року.

           Пропозиції слід подавати електронною поштою: форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2) повинні бути подані у сканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності). Всі інші додатки також повинні надаватися в сканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

Запрошення до участі у тендері RFP 11-2023 на укладення договору з модерування розмовних клубів Ріка (Кропивницький). Кінцевий термін отримання пропозицій – 04 червня 2023 року

            Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників – фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб та фізичних осіб надати пропозиції щодо укладення договору на надання послуг з модерування розмовних клубів Ріка у м. Кропивницький. Мережа розмовних клубів РІКА заснована та функціонує в рамках реалізації проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб, осіб, які постраждали від конфлікту, та розширення прав і можливостей громад», що реалізуються за фінансової підтримки УВКБ ООН у справах біженців.

         Громадська організація «Десяте квітня» є партнером УБКБ ООН та надає юридичну, соціально-психологічну, освітню допомогу біженцям та шукачам притулку в Україні. Для даної категорії осіб знання історії, традицій, звичаїв,  мови нашої держави -  це можливість задовольнити свої базові потреби, а згодом успішно інтегруватися в суспільство. 

            Головна мета діяльності Клубу – інтеграція ВПО в приймаючі громади; превенція та подолання протиріч між вказаними вище категоріями осіб та представниками приймаючої громади. Підвищення обізнаності у сфері загального захисту.

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення: Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_11_2023.pdf

− Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_RFP_11-2023.xlsx 

− Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_RFP_11-2023.xlsx 

− Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_RFP_11_2023.docx

          Не пізніше 23:59 год. за східноєвропейським часом 04 червня 2023 року надішліть листа на адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Послуги з модерування у м. Кропивницький_назва вашої компанії/ПІБ фіз. особи».

        Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]  або зателефонувати за номером:+38  (096) 619-60-50. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 02 червня 2023 року.

         Пропозиції слід подавати електронною поштою: форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2) повинні бути подані у сканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності). Всі інші додатки також повинні надаватися в сканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут, буд. 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з модерування» не пізніше 18:00 години за східноєвропейським часом 2 червня 2023 року.

Кінцевий термін подання пропозицій:

до 23:59 год за східноєвропейським часом 04 червня 2023 року.

  

Щиро дякуємо вам за увагу. 

Запрошення до участі у тендері RFP 08-2023 на укладення договору з модерування розмовних клубів Ріка у м. Одеса та Одеській обл. Кінцевий термін отримання пропозицій - 29 травня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників надати пропозиції щодо укладення договору на надання послуг з модерування розмовних клубів Ріка у м. Одеса та Одеській обл. Мережа розмовних клубів РІКА заснована та функціонує в рамках реалізації проєктів «Захист біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства в Одеські області» та «Захист внутрішньо переміщених осіб, осіб, які постраждали від конфлікту, та розширення прав і можливостей громад», що реалізуються за фінансової підтримки УВКБ ООН у справах біженців.

 

Громадська організація «Десяте квітня» є партнером УБКБ ООН та надає юридичну, соціально-психологічну, освітню допомогу біженцям та шукачам притулку в Україні. Для даної категорії осіб знання історії, традицій, звичаїв,  мови нашої держави -  це можливість задовольнити свої базові потреби, а згодом успішно інтегруватися в суспільство. 

 

     Головна мета діяльності Клубу – інтеграція біженців, шукачів притулку, ВПО в приймаючі громади; превенція та подолання протиріч між вказаними вище категоріями осіб та представниками приймаючої громади. Поліпшення знання української мови.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення: Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_08-2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_RFP_08-2023.xlsx 

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_RFP_08-2023.xlsx 

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_RFP_08-2023.docx

 

Не пізніше 23:59 год. за східноєвропейським часом 29 травня 2023 року надішліть листа на адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Послуги з модерування у м. Одеса_назва вашої компанії».

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]  або зателефонувати (096) 619-60-50. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 26 травня 2023 року.

 

Пропозиції слід подавати електронною поштою: форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2) повинні бути подані у сканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).   Всі інші додатки також повинні надаватися в сканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

 Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут, буд. 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з модерування» не пізніше 18:00 години за східноєвропейським часом 29 травня 2023 року.

 

Термін подання пропозицій:

до 23:59 год за східноєвропейським часом 29 травня 2023 року.

  

Щиро дякуємо вам за увагу. 

Запрошення до участі у тендері RFP 07-2023 на укладення договору з надання послуг з виготовлення проєктно-кошторисної документації з будівництва (буріння) свердловини (с.Червона долина, Миколаївська обл.). Дедлайн: 14 травня 2023

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» запрошує кваліфікованих організацій, експертів, ФОП, які надають послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації, до участі в даному тендері. 

 

З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та інші витрати, пов’язані зі складанням проєктно-кошторисної документації. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

 

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 11 травня 2023 року.

 

Деталі щодо Запрошення по порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_RFP_07-2023.pdf

Додаток_1_Технічне_завдання_Тендер_RFP_07_2023.doc

Додаток_2_Форма_технічної_пропозиції_RFP_07_2023.xlsx

Додаток_3_Форма_фінансової_пропозиції_RFP_07_2023.xlsx

Додаток_4_Реєстраційна_форма_Постачальника_RFP_07_2023.docx

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР НА ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТНО-КОШТОРИСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ», 
 • • Назву своєї фірми.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації» не пізніше 18:00 за східноєвропейським часом 12 травня 2023 року.

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ! 

 

Термін подання пропозицій:

до 23.59 год 14 травня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 06-2023 на укладення договору з надання послуг з виготовлення проєктно-кошторисної документації з будівництва (буріння) свердловини (с.Лимани, Миколаївська обл.). Кінцевий термін отримання пропозиції: 14 травня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» запрошує кваліфікованих організацій, експертів, ФОП, які надають послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації, до участі в даному тендері. 

 

З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та інші витрати, пов’язані зі складанням проєктно-кошторисної документації. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

 

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 11 травня 2023 року.

 

Деталі щодо Запрошення по порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_RFP_06-2023.pdf

Додаток_1_Технічне_завдання_Тендер_RFP_06_2023_copy.doc

Додаток_2_Форма_технічної_пропозиції_RFP_06_2023_copy.xlsx

Додаток_3_Форма_фінансової_пропозиції_RFP_06_2023.xlsx

Додаток_4_Реєстраційна_форма_Постачальника_RFP_06_2023.docx

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР НА ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТНО-КОШТОРИСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ», 
 • • Назву своєї фірми.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації» не пізніше 18:00 за східноєвропейським часом 12 травня 2023 року.

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ! 

 

Термін подання пропозицій:

до 23.59 год 14 травня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері RFP 04-2023 на укладення рамкового договору з надання послуг, пов’язаних із організацією та проведенням публічних заходів. Кінцевий термін отримання пропозицій: 29 травня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – ДК), яка є партнером Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), просить надати вашу тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері Запрошення_до_тендеру_RFP_04-2023.pdf

 

Якщо ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Форми_що_використовуються_для_подачі_пропозиції_RFP_04_2023.docx

Учасник тендеру подає належним чином підписану та повну Пропозицію, що містить документи та форми відповідно до вимог Запрошення. Подання здійснюється в порядку, визначеному у Запрошенні. Пропозиція підписується належним чином уповноваженою особою (особами) та скріплюється печаткою (за наявності). 

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]. 

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер_публічні заходи». Технічна пропозиція та Фінансова пропозиція обов'язково мають подаватися В РІЗНИХ КОНВЕРТАХ, кожний з яких повинен бути запечатаним окремо і чітко позначеним на зовнішній стороні як "ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ", або "ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ", але не пізніше 18:00 год. за східноєвропейським часом 29 травня 2023 року. Кожен конверт повинен чітко вказувати назву учасника тендеру.

 

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться із нами за електронною адресою [email protected] або за телефоном: +380966196050.

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 

23:59 год. за східноєвропейським часом 

29 травня 2023 року

Запрошення до участі у тендері ITB 17-2023 на закупівлю засобів гігієни, білизни та виробів з бавовни. Кінцевий термін отримання пропозиції: 28 травня 2023 року

 
Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – ДК), яка є партнером Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції щодо закупівлі засобів гігієни, білизни та виробів з бавовни.Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB_17_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_17_2023_2.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_17_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_17_2023.docx

 

Якщо ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] до 23.59 год 28 травня 2023 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 24 травня 2023 року.

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 до 18:00 26 травня 2023 року із зазначенням: «Тендер. Засоби гігієни, білизна та вироби з бавовни»

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Остаточний термін подання пропозицій:

до 23:59 год. 28 травня 2023 року

Запрошення до участі у тендері ITB 16-2023 на укладення договору з надання навантажувально-розвантажувальних послуг (послуг вантажників). Кінцевий термін отримання пропозиції: 28 травня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері Запрошення_ITB_16-2023.pdf.

 

Організація запрошує кваліфікованих постачальників, які надають навантажувально-розвантажувальні послуги (послуги вантажників) для надання відповідних послуг для ГО «Десяте квітня» в м. Одеса та м. Миколаїв. З переможцем тендеру буде укладено договір на період дії терміном до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість вищевказаних робіт. Виконання робіт передбачається у залученні вантажників у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

 

УВАГА! Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів, окремих лотів або одного конкретного лоту. В разі подання пропозицій щодо кількох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами, що передбачає наявність персоналу, який буде залучено до роботи з Організацією відповідно до кількості лотів.

 

ДОКУМЕНТИ ЗАПРОШЕННЯ

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_16_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_16_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_16_2023.docx

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 26 травня 2023 року.

 

ВАША ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

 1. Технічної пропозиції (Додаток № 1) та до нього копії наступних документів:

- реєстраційні документи;

- банківські реквізити (або довідка);

- гарантійни листи;

- паспортні дані та коротке резюме працівників, що будуть залучені для виконання послуг.

 1. Фінансової пропозиції (Додаток № 2).
 2. Реєстраційної форми Постачальника (Додаток № 3).

 

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа: 

 • Фраза «тендер на послуги з надання навантажувально-розвантажувальних послуг (послуг вантажників)»;
 • Найменування  фізичної особи- підприємця (юридичної особи);

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1), Фінансової пропозиції (Додаток № 2) та Реєстраційної форми Постачальника (Додаток № 3) повинні бути подані в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та  відбитком печатки (за наявності).

Всі інші додатки (листи)  повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

 

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з надання навантажувально-розвантажувальних послуг (послуги вантажників)». Кур’єром тільки до 18:00 години 26.05.2023 року.

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!


Термін подання: до 23.59 год 28.05.2023 року

Запрошення до участі в тендері RFP 05-2023 з надання послуг з виготовлення проєктно-кошторисної документації з будівництва (буріння) свердловини (Миколаївська область). Кінцевий термін отримання пропозицій: 11 травня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» запрошує кваліфікованих організацій, експертів, ФОП, які надають послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації, до участі в даному тендері. 

 

З переможцем тендеру буде укладено відповідний договір. Заявлена вартість послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та інші витрати, пов’язані зі складанням проєктно-кошторисної документації. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі.

 

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати.

 

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 11 травня 2023 року.

 

Деталі щодо Запрошення по порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері__RFP_05_2023.pdf

Додаток_1_Технічне_завдання_Тендер_RFP_05_2023.doc

Додаток_2_Форма_технічної_пропозиції_RFP_05_2023.xlsx

Додаток_3_Форма_фінансової_пропозиції_RFP_05_2023.xlsx

Додаток_4_Реєстраційна_форма_Постачальника_RFP_05_2023.docx

 

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • • Фразу «ТЕНДЕР RFP 05-2023 НА ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТНО-КОШТОРИСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ», 
 • • Назву своєї фірми.

 

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації» не пізніше 18:00 за східноєвропейським часом 11 травня 2023 року.

 

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ! 

 

Термін подання пропозицій:

до 23.59 год 11 травня 2023 року

 

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB 15-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів. Кінцевий термін отримання пропозиції: 22 травня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері  Запрошення_ITB_15-2023.pdf

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонти поточний та капітальний виконуються за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_15_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_15_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_15_2023.docx

 

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 18 травня 2023 року.

ВАША ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

 1. Технічної пропозиції (Додаток № 1) та до нього копії наступних документів:

- реєстраційних документів;

- ліцензії на пасажирські перевезення;

- посвідчення водія;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

- банківські реквізити.

 1. Фінансової пропозиції (Додаток № 2);
 2. Реєстраційна форма Постачальника (Додаток № 3)

 

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа: 

 • Фраза «Тендер на послуги з перевезення пасажирів»;
 • Найменування  Фізичної особи-підприємця (ФОП) або юридичної особи.

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1), Фінансової пропозиції (Додаток № 2) та Реєстраційної форми Постачальника (Додаток № 3) повинні бути подані в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та  відбитком печатки (за наявності).

Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 22.05.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання: до 23:59 год 22.05.2023 року.

Подовжено дедлайн подання пропозиції до участі у тендері ITB 09-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів. Кінцевий термін отримання пропозиції: 23 квітня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері  Запрошення_ITB_09-2023.pdf

            Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонти поточний та капітальний виконуються за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

    Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_09_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_09_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника.docx

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 23 квітня 2023 року.

ВАША ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

 1. Технічної пропозиції (Додаток № 1) та до нього копії наступних документів:

- реєстраційних документів;

- ліцензії на пасажирські перевезення;

- посвідчення водія;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

- банківські реквізити.

 1. Фінансової пропозиції (Додаток № 2);
 2. Реєстраційна форма Постачальника (Додаток № 3)

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа: 

 • Фраза «Тендер на послуги з перевезення пасажирів»;
 • Найменування  Фізичної особи-підприємця (ФОП) або юридичної особи.

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1), Фінансової пропозиції (Додаток № 2) та Реєстраційної форми Постачальника (Додаток № 3) повинні бути подані в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та  відбитком печатки (за наявності).

       Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

          УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 23.04.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання: до 23:59 год 23.04.2023 року

Запрошення до участі у тендері ITB 14-2023 на укладення контракту з надання офісних приміщень в оренду в м. Дніпро. Кінцевий термін отримання пропозицій: 14 травня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати оферту на укладення Рамкової Угоди на оренду офісних приміщень (комерційної нерухомості) в  м. Дніпро Дніпропетровської області..

 

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення-до-участі-у-тендері_ITB_14-2023.pdf

Додаток_1_-_Форма_технічної_пропозиції_ITB_14-2023.xlsx

Додаток_2-Форма-фінансової-пропозиції_ITB_14-2023.xlsx

Додаток_3_-_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_14-2023.docx 

 

Контракт з переможцем буде укладено на період до 31.12.2023 року. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі на умовах передоплати щомісяця.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 13.00 год. за східноєвропейським часом 12 травня 2023 року.

Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 10 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. Громадська організація «Десяте квітня» зробить усе можливе для вибору компанії за цей період. Цінова модель, наведена у пропозиції постачальника залишатиметься чинною протягом всього терміну дії угоди.

 

ЯКЩО ПРОПОЗИЦІЯ БУДЕ ДОСТАВЛЯТИСЯ КУР’ЄРОМ:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер _оренда_Дніпро» не пізніше 18:00 години за східноєвропейським часом 12 травня 2023 року.

 

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа:

 • Фраза «тендер_оренда_Дніпро»;
 • назву своєї фірми.

 

Термін подання пропозицій:

до 23.59 год 14 травня 2023 року

Щиро дякуємо вам за увагу.

Запрошення до участі у тендері ITB 13-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів. Кінцевий термін отримання пропозиції - 27 квітня 2023 року

 

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері  Запрошення_ITB_13-2023.pdf

            Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягомвсього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонти поточний та капітальний виконуються за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

    Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_13_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_13_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_13_2023.docx

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 26 квітня 2023 року.

 

ВАША ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

 1. Технічної пропозиції (Додаток № 1) та до нього копії наступних документів:

- реєстраційних документів;

- ліцензії на пасажирські перевезення;

- посвідчення водія;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

- банківські реквізити.

 1. Фінансової пропозиції (Додаток № 2);
 2. Реєстраційна форма Постачальника (Додаток № 3)

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа: 

 • Фраза «Тендер на послуги з перевезення пасажирів»;
 • Найменування  Фізичної особи-підприємця (ФОП) або юридичної особи.

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1), Фінансової пропозиції (Додаток № 2) таРеєстраційної форми Постачальника (Додаток № 3) повинні бути подані в відсканованомувигляді в форматі PDF з підписом керівника та  відбитком печатки (за наявності).

       Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

          УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 27.04.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання: до 23:59 год 27.04.2023 року.

Тендер RFQ 02-2023 на закупівлю ноутбуків. Кінцевий термін подачі пропозиції - 14 квітня 2023 року

Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю ноутбуків запрошує юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців надати цінові пропозиції по категоріям товарів, що вказані в запрошенні:

Запрошення_на_учась_у_Тендері_RFQ_02_2023.pdf

При визначенні переможця перевага буде надана учаснику тендеру, який подав пропозицію згідно з інструкцією, що міститься у цьому Запрошені,та вважається «технічно прийнятною найнижчою ціновою пропозицією».

Організація залишає за собою право скасувати торги на будь-якому етапі тендеру до визначення Переможця.

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок на товари, вказані у Вашій пропозиції. Якщо Ваша пропозиція надіслана у вигляді рахунка на оплату та буде обрана для закупівлі, організація оплатить цей рахунок.

Ціни на товари повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі. Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом «14» квітня 2023 року на електронну адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Тендер на закупівлю ноутбуків для ГО «Десяте Квітня» назва вашої компанії». Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти) календарних днів після граничного строку пропозиції.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – до 13:00 год. За східноєвропейським часом «14» квітня 2023 року.

Запрошення до участі у тендері ITB 11-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів. Кінцевий термін отримання пропозиції подовжено до 7 травня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері  Запрошення_ITB_11-2023.pdf

            Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягомвсього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонти поточний та капітальний виконуються за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

    Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_11_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_11_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_11_2023.docx

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Подовжено кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом до 7 травня 2023 року.

 

ВАША ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

 1. Технічної пропозиції (Додаток № 1) та до нього копії наступних документів:

- реєстраційних документів;

- ліцензії на пасажирські перевезення;

- посвідчення водія;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

- банківські реквізити.

 1. Фінансової пропозиції (Додаток № 2);
 2. Реєстраційна форма Постачальника (Додаток № 3)

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа: 

 • Фраза «Тендер на послуги з перевезення пасажирів»;
 • Найменування  Фізичної особи-підприємця (ФОП) або юридичної особи.

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1), Фінансової пропозиції (Додаток № 2) таРеєстраційної форми Постачальника (Додаток № 3) повинні бути подані в відсканованомувигляді в форматі PDF з підписом керівника та  відбитком печатки (за наявності).

       Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

          УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 07.05.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання: до 23:59 год 26.04.2023 року.

Подовження кінцевого терміну подання: до 23:59 год - 07.05.2023 року.

Запрошення до участі у тендері ITB 12-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів. Кінцевий термін отримання пропозиції - 10 травня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері:  Запрошення_ITB_12-2023.pdf

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонти поточний та капітальний виконуються за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_12_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_12_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_12_2023.docx

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 09 травня 2023 року.

 

ВАША ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

 1. Технічної пропозиції (Додаток № 1) та до нього копії наступних документів:

- реєстраційних документів;

- ліцензії на пасажирські перевезення;

- посвідчення водія;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

- банківські реквізити.

 1. Фінансової пропозиції (Додаток № 2);
 2. Реєстраційна форма Постачальника (Додаток № 3)

 

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа: 

 • Фраза «Тендер на послуги з перевезення пасажирів»;
 • Найменування  Фізичної особи-підприємця (ФОП) або юридичної особи.

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1), Фінансової пропозиції (Додаток № 2) та Реєстраційної форми Постачальника (Додаток № 3) повинні бути подані в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та  відбитком печатки (за наявності).

Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 10.05.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання: до 23:59 год 10.05.2023 року.

Запрошення до участі у тендері ITB 10-2023 на закупівлю товарів для проведення групових заходів. Кінцевий термін отримання пропозицій - 8 травня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – ДК), яка є партнером Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення договору щодо закупівлі товарів для проведення групових заходів.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

 

Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB_10_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_10_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_10_2023.xlsx

Додаток_3_Запит_щодо_наявності_і_кількості_магазинів_компанії_ITB.xlsx

Додаток_4_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_10_2023.docx

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

 • Додаток 1: Форма технічної пропозиції
 • Додаток 2: Форма фінансової пропозиції
 • Додаток 3: Запит щодо наявності і кількості магазинів у зазначених регіонах
 • Додаток 4: Реєстраційна форма постачальника

 

           Просимо повідомити нас про отримання цього Запрошення електронною поштою на адресу [email protected], зазначивши:

 • підтвердження отримання вами цього запрошення до участі у тендері;
 • чи подаватимете ви пропозицію.

 

           Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 04 травня 2023 року.

 

         Якщо ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

 

Остаточний термін подання пропозицій: 

до 23.59 год 08 травня 2023 року.

Запрошення до участі у тендері ITB 09-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів. Кінцевий термін отримання пропозиції: 18 квітня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері  Запрошення_ITB_09-2023.pdf

            Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів. З переможцем тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись протягом всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонти поточний та капітальний виконуються за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

    Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_09_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_09_2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника.docx

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 18 квітня 2023 року.

ВАША ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

 1. Технічної пропозиції (Додаток № 1) та до нього копії наступних документів:

- реєстраційних документів;

- ліцензії на пасажирські перевезення;

- посвідчення водія;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

- банківські реквізити.

 1. Фінансової пропозиції (Додаток № 2);
 2. Реєстраційна форма Постачальника (Додаток № 3)

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа: 

 • Фраза «Тендер на послуги з перевезення пасажирів»;
 • Найменування  Фізичної особи-підприємця (ФОП) або юридичної особи.

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1), Фінансової пропозиції (Додаток № 2) та Реєстраційної форми Постачальника (Додаток № 3) повинні бути подані в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та  відбитком печатки (за наявності).

       Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

          УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на послуги з перевезення пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 18.04.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Кінцевий термін подання: до 23:59 год 18.04.2023 року

Запрошення до участі у тендері RFP 03-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (м.Кропивницький). Кінцевий термін подання пропозиції - 18 квітня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення за адресоюКіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Матвієнка Андрія, буд. 6/5, Будівля гуртожитку (1-й поверх) (Орендар – Донецький національний медичний університет, балансоутримувач – Комунальне підприємство по управлінню будинками Кіровоградської обласної ради)(площа приміщення, що підлягає ремонту, становить 39,61м2).

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_03_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_03_2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції до тендеру RFP 03-2023

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_03_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] у строки згідно Запрошення.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фразу «ТЕНДЕР RFP 03-2023НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»,
• Назву своєї фірми.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою[email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501 не пізніше 18:00 години 18 квітня 2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання пропозицій: до 23.59 год 18 квітня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі у тендері ITB 08-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів. Кінцевий термін подання пропозиції - 31 березня 2023 року

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері  Запрошення_ITB_08-2023.pdf

            Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом та без (в залежності від лоту), які надають послуги з перевезення пасажирів. З переможцем (переможцями) тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись на протязі всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля (в залежнсті від лоту). Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонти поточний та капітальний виконуються за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

             УВАГА! Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів, декількох лотів, або одного  конкретного лоту. В разі подання пропозицій щодо всіх лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами, що передбачає наявність кількох водіїв та автомобілів відповідно до кількості лотів.

 

    Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_08_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_08_2023.xlsx

 

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 31 березня 2023 року.

 

ВАША ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

 1. Технічної пропозиції (Додаток № 1) та до нього копії наступних документів:

- реєстраційних документів;

- ліцензії на пасажирські перевезення;

- посвідчення водія;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (для ЛОТІВ 1 та 2);

- банківські реквізити.

 1. Фінансової пропозиції (Додаток № 2)

 

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа: 

 • Фраза «тендер на послуги з перевезенням пасажирів»;
 • Найменування  фізичної особи-підприємця.

 

              Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2) повинні бути подані в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності). 

 

       Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

 

          УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з перевезенням пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 31.03.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

Кінцевий термін подання: до 23:59 год 31.03.2023 року

Запрошення до участі у тендері RFP 02-2023 на укладення разового договору на проведення ремонтних робіт приміщення (Одеса). Кінцевий термін подання пропозиції - 28 березня 2023 року

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення разового договору для  надання послуг, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт приміщення за адресою: місто Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 92, (1-й поверх) інтеграційний центр. (площа приміщення, що підлягає ремонту, становить 271 м2). (ІІ-й етап.)

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_в_тендері_RFP_02_2023

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_до_тендеру_RFP_02-2023.docx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_до_тендеру_RFP_02-2023.xlsx

Додаток_3_Реєстраційна_форма_постачальника_до_тендеру_RFP_02_2023.docx

Якщо Ви зацікавлені в поданні пропозиції на це Запрошення, будь-ласка, підготуйте свою пропозицію відповідно до вимог та порядку, викладеному в цьому Запрошенні, та подайте її до закінчення Кінцевого терміну подання пропозицій.

Якщо вам потрібні додаткові роз'яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами  за електронною адресою:  [email protected] не пізніше 18:00 години 24.03.2023 р. за київським часом.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:
Укажіть, будь ласка, у темі листа:
• Фразу «ТЕНДЕР RFP 02-2023 НА РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ»,
• Назву своєї фірми.

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected] 

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:
Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501
не пізніше 18:00 години 28.03.2023 р. за київським часом. Із зазначенням: «Тендер на ремонт»

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання пропозицій: до 23.59 год 28 березня 2023 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!

Запрошення до участі в Тендері з надання послуг з перевезення пасажирів. Дедлайн - 15 березня

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері Запрошення_ITB_07-2023.pdf.

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів. З переможцем (переможцями) тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись на протязі всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонт поточний та капітальний за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія з автомобілем у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

УВАГА! Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів або одного конкретного лоту. В разі подання пропозицій щодо обох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами, що передбачає наявність кількох водіїв та автомобілів відповідно до кількості лотів.

ДОКУМЕНТИ ЗАПРОШЕННЯ

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_07_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_07_2023.xlsx 

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 18:00 год. за східноєвропейським часом 14 березня 2023 року.

ВАША ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

 1. Технічної пропозиції (Додаток № 1) та до нього копії наступних документів:

- реєстраційних документів;

- ліцензії на пасажирські перевезення;

- посвідчення водія;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

- банківські реквізити.

 1. Фінансової пропозиції (Додаток № 2)

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа: 

 • Фраза «тендер на послуги з перевезенням пасажирів»;
 • Найменування  фізичної особи-підприємця;

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2) повинні бути подані в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності). 

Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ,ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою: [email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з перевезенням пасажирів». Кур’єром тільки до 18:00 години 15.03.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання: до 23.59 год 15.03.2023 року

Запрошення_ITB_07-2023.pdf

Тендер RFQ 01-2023 на закупівлю комп’ютерного та офісного обладнання. Кінцевий термін подачі пропозиції - 27 лютого 2023 р.

Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю комп’ютерного та офісного обладнання запрошує юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців надати цінові пропозиції по категоріям товарів, що вказані в запрошенні

Запрошення_на_учась_у_Тендері_RFQ_01_2023.pdf

При визначенні переможця перевага буде надана учаснику тендеру, який подав пропозицію згідно зінструкцією, що міститьсяу цьому Запрошені,тавважається«технічноприйнятноюнайнижчоюціновоюпропозицією».

Організація залишає за собою право скасувати торги на будь-якому етапі тендеру до визначенняПереможця.

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок натовари, вказані у Вашій пропозиції. Якщо Ваша пропозиція надіслана у вигляді рахунка наоплатута будеобранадлязакупівлі,організаціяоплатитьцей рахунок.

Ціни на товариповиннівідповідатицінамвизначеним у Вашійпропозиціїзміницін недопускаютьсяОплатаздійснюється внаціональнійвалютіу безготівковійформі.

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом «27» лютого 2023року наелектроннуадресу[email protected].Утемілиставкажіть«Тендернакомп’ютерне та офісне обладнання»_назвавашоїкомпанії».Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну, з урахуванням вартості доставки у м. Одеса та усіх інших витрат. Ціни повинні бутипредставлені у гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 10 (десяти)календарнихднів післяграничного строкупропозиції.

Учасникитендеруможутьподаватизапитинароз’ясненнязаелектронноюадресою:[email protected]Кінцевийтерміннадсиланнязапитань до   18:00 год.засхідноєвропейськимчасом«27»лютого2023року.

Тендер ITB 06-2023 на укладення договору на надання послуг з транспортного перевезення (таксі) (Одеська, Миколаївська, Кіровоградська, Запорізька, Дніпропетровська області). Кінцевий термін подання пропозиції - 7 березня 2023 р.

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення договору на надання послуг з транспортного перевезення (таксі) у наступних областях: Одеська, Миколаївська, Кіровоградська, Запорізька, Дніпропетровська.

Контракт з переможцем (переможцями) буде укладено на період до 31.12.2023 року. Оплата здійснюватиметься у безготівковійформі.

УВАГА!Технічнапропозиція та фінансовапропозиціяповиннінадаватисяОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвамищодозволяютьїхчіткоідентифікувати.

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected]. Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом 06 березня 2023 року.

Деталі щодо Запрошення по порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB_06_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_06_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_06_2023.xls

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника_ITB_06_2023.docx

Постачальник може подати пропозицію стосовно всіх лотів, окремих лотів, або одного конкретного лоту. Оцінка пропозицій здійснюватиметься щодо кожного лоту окремо.

Організація залишає за собою право скасувати торги за одним або кількома лотами на будь-якому етапі тендеру до укладання договору з Переможцем.

Термін подання:до 23.59 год 07.03.2023 року.

Тендер 05-2023 з надання послуг з перевезення пасажирів. Кінцевий термін подання пропозиції - 28 лютого 2023 р.

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення_ITB_05-2023.pdf).

1. ПОТРЕБИ

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом, які надають послуги з перевезення пасажирів. З переможцем (переможцями) тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись на протязі всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля (для Лотів 2 та 3)Організація забезпечує заправку автомобілівпаливом. Виконання робіт передбачається у залученні водіїв  у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

        УВАГА! Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів, окремих лотів або одного конкретного лоту. В разі подання пропозицій щодо кількох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами, що передбачає наявність кількох водіїв та автомобілів відповідно до кількості лотів

ДОКУМЕНТИ ЗАПРОШЕННЯ

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою[email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 28 лютого 2023 року.

ВАША ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

1. Технічної пропозиції (Додаток № 1) та до нього копії наступних документів:

- реєстраційних документів;

- ліцензії на пасажирські перевезення;

- посвідчення водія;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (у разі необхідності за умовами Лоту);

-банківські реквізити.

2. Фінансової пропозиції (Додаток № 2)

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа: 

Фраза «тендер на послуги з перевезенням пасажирів»;
Найменування  фізичної особи-підприємця;

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2)повинні бути подані в форматі Excel та в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності). 

Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ,ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою[email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з перевезення        пасажирів». Кур’єром тільки до 18-00 години 28.02.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання:

до 23:59 год 28.02.2023 року

Тендер ITB 04-2023 на укладення договору на надання послуг з транспортного перевезення (таксі). Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2023 р.

Громадськаорганізація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі– Організаціязапрошуєкваліфікованихпостачальників подати пропозиції на укладеннядоговору на наданняпослуг з транспортного перевезення (таксі) у наступних областях: Черкаська, ХарківськаХерсонська.

Контракт з переможцем      буде укладено на періоддо 31.12.2023 року. Оплата здійснюватиметьсяу безготівковійформі на умовахпісляплати.

УВАГА! Технічнапропозиція та фінансовапропозиціяповиннінадаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвамищодозволяютьїхчіткоідентифікувати

Учасники тендеру можутьподаватизапити на роз’яснення за електронноюадресою[email protected]. Кінцевийтерміннадсиланнязапитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом 14 лютого 2023 року.

ДеталіщодоЗапрошення та порядку участідивіться у доданих файлах:

Запрошення до участі у тендері ITB 04-2023

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_04_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_04_2023.xls

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника.docx

Постачальникможе подати пропозиціюстосовновсіхлотівокремихлотівабо одного конкретноголоту. Оцінкапропозиційздійснюватиметьсящодокожного лоту окремо.

Організаціязалишає за собою право скасуватиторги за одним абокількома лотами на будь-якомуетапі тендеру до укладення договору з Переможцем.   

Термінподання пропозицій: до 23.59 год 15 лютого 2023 року. 

Запрошення надати цінові пропозиції по постачанню дров. Кінцевий термін подачі заявок - 2 лютого 2023 р.

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує юридичних та фізичних осіб-підприємців  надати свої цінові пропозиції по наступним позиціям товарів та послуг:

 • Дрова  паливних твердих порід, товщиною від 8 см і більше, довжиною 30-50 см - 150 м3  
 • Доставка дров (с. Горохівка, Миколаївська область)

Якщо Ваша цінова пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок на товари та послуги, які вказані у Вашій пропозиції.

Ціни на товари та послуги повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Ціни повинні бути представлені у гривнях. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі.

Постачальник повинен здійснити доставку дровпротягом 14 (чотирнадцятиднів з дня завершення подання пропозицій, у вказаному обсязі та мати можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, сертифікаті якості, тощо).

Цінові пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 2 лютого 2023 року на електронну адресу osypenko@dk.od.uaУ темі листа вкажіть «Цінова пропозиція на закупівлю дров для ГО «Десяте Квітня»_назва вашої організації».
Цінова пропозиція повинна залишатися чинною протягом не менше 14 (чотирнадцяти) календарних днів із дня виставлення рахунку.

Запрошення_надати_цінові_пропозиції_по_постачанню_дров_.docx (активне посилання)

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог, учасники можуть подавати запити на роз’яснення за номером телефона (096) 872-70-85 (Осипенко Анастасія).

Тендер ITB-03-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів. Кінцевий термін подачі заявок - 5 січня 2023 р.

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення_ITB_03-2023.pdf).

1. ПОТРЕБИ

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом та, які надають послуги з перевезення пасажирів. З переможцем (переможцями) тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись на протязі всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонт поточний та капітальний за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія з автомобілем у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

     УВАГА! Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів, окремих лотів або одного конкретного лоту. В разі подання пропозицій щодо кількох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами, що передбачає наявність кількох водіїв та автомобілів відповідно до кількості лотів

ДОКУМЕНТИ ЗАПРОШЕННЯ

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою[email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 13.00 год. за східноєвропейським часом 05січня 2023 року

ВАША ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

1. Технічної пропозиції (Додаток № 1) та до нього копії наступних документів:

- реєстраційних документів;

- ліцензії на пасажирські перевезення;

- посвідчення водія;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

-банківські реквізити.

2. Фінансової пропозиції (Додаток № 2)

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа: 

Фраза «тендер на послуги з перевезенням пасажирів»;
Найменування  фізичної особи-підприємця;

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2)повинні бути подані в форматі Excel та в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності). 

Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ,ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою[email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з перевезенням пасажирів». Кур’єром тільки до 18-00 години 05.01.2023 року.

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ: 23:59 год. за східноєвропейським часом

05 січня 2023 року

Тендер RFQ 12-2022 на закупівлю комп’ютерного та офісного обладнання. Кінцевий термін подання пропозиції - 22 грудня 2022 р.

Громадська організація «Десяте квітня» у межах проведення тендеру на закупівлю комп’ютерного та офісного обладнання запрошує юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців надати цінові пропозиції по категоріям товарів, що вказані у запрошенні:

Запрошення_на_учась_у_Тендері_RFQ_12_2022.pdf

При визначенні переможця перевага буде надана учаснику тендеру, який подав пропозицію згідно з інструкцією, що міститься у цьому Запрошені,та вважається «технічно прийнятною найнижчою ціновою пропозицією».

Організаціязалишає за собою право скасувати торги на будь-якомуетапі тендеру до визначенняПереможця.

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок на товари, вказані у Вашій пропозиції. Якщо Ваша пропозиція надіслана у вигляді рахунка на оплату та буде обрана для закупівлі, організація оплатить цей рахунок.

Ціни на товари повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі.

Пропозиції приймаються до 23:59 год. за східноєвропейським часом 22 грудня 2022 рокуна електронну адресу [email protected]. У темі листа вкажіть «Тендер на комп’ютерне обладнання для ГО «Десяте Квітня»_назва вашої компанії». Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну, з урахуванням вартості доставки у м. Одеса та усіх інших витрат. Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 30 (тридцяти) календарних днів після граничного строку пропозиції. 

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог, учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою[email protected] або за номером телефона (096) 619-60-50 (Федорченко Маріана). Кінцевий термін надсилання запитань – 13.00 год. за східноєвропейським часом 22 грудня 2022 року.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ: 23:59 год. за східноєвропейським часом, 22 грудня 2022 року. 

Тендер ITB 01-2023 на укладення договору на надання послуг з транспортного перевезення (таксі). Кінцевий термін подачі пропозиції - 30 грудня 2022 р.

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (далі – Організація) запрошує кваліфікованих постачальників подати пропозиції на укладення договору на надання послуг з транспортного перевезення (таксі) у наступних областях: Одеська,  Миколаївська, Кіровоградська, Запорізька, Дніпропетровська, Херсонська.

Контракт з переможцембуде укладено на період до 31.12.2023 року. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі на умовах післяплати.

УВАГА! Технічна пропозиція та фінансова пропозиція повинні надаватися ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ з назвами, що дозволяють їх чітко ідентифікувати

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресоюtenders@dk.od.ua. Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом 29грудня 2022 року.

Деталі щодо Запрошення та порядку участі дивіться у доданих файлах:

Запрошення_до_участі_у_тендері_ITB_01_2023.pdf

Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_01_2023.xlsx

Додаток_2_Форма_фінансової_пропозиції_ITB_01_2023.xls

Додаток_3_Реєстраційна_форма_Постачальника.docx

Постачальник може подати пропозицію стосовно всіх лотів, окремихлотівабо одного конкретноголоту. Оцінка пропозицій здійснюватиметься щодо кожного лоту окремо.

Організація залишає за собою право скасувати торги за одним або кількома лотами на будь-якому етапі тендеру до укладення договору з Переможцем.   

Термін подання: до 23.59 год 30 грудня 2022 року. 

Тендер ITB-02-2023 на укладення договору з надання послуг з перевезення пасажирів. Кінцевий темнім подання пропозиції - 30 грудня 2022 р.

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація є партнером Агентства Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (UNHCR), проводить діяльність із надання правової та соціальної допомоги біженцям та шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства, просить надати тендерну пропозицію на послуги, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення_ITB-02-2023.pdf).

1. ПОТРЕБИ

Організація запрошує кваліфікованих постачальників з власним автотранспортом та, які надають послуги з перевезення пасажирів. З переможцем (переможцями) тендеру буде укладено договір на період до 31.12.2023 року. Заявлена вартість окремих послуг не може змінюватись на протязі всього строку дії договору. Вартість послуг включатиме в себе вартість робіт та амортизацію автомобіля. Організація забезпечує заправку автомобіля паливом. Ремонт поточний та капітальний за рахунок постачальника послуг. Виконання робіт передбачається у залученні водія з автомобілем у будь-який час за графіком у робочий час з 9 до 18 години з понеділка по п’ятницю та у вихідні дні (приблизно два дні на місяць).

      УВАГА! Учасник тендеру може подавати свої пропозиції стосовно всіх лотів, окремих лотів або одного конкретного лоту. В разі подання пропозицій щодо кількох лотів, учасник тендеру гарантує можливість одночасного надання послуг за цими лотами, що передбачає наявність кількох водіїв та автомобілів відповідно до кількості лотів

ДОКУМЕНТИ ЗАПРОШЕННЯ

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:

− Додаток_1_Форма_технічної_пропозиції_ITB_02_2023.xlsx

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою[email protected] Кінцевий термін надсилання запитань – 13.00 год. за східноєвропейським часом 30 грудня 2022 року.

ВАША ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна бути складена українською мовою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

1. Технічної пропозиції (Додаток № 1) та до нього копії наступних документів:

- реєстраційних документів;

- ліцензії на пасажирські перевезення;

- посвідчення водія;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (у разі необхідності за умовами Лоту);

-банківські реквізити.

2. Фінансової пропозиції (Додаток № 2)

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Тендерні пропозиції повинні бути оформлені на офіційному фірмовому бланку.

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа: 

Фраза «тендер на послуги з перевезенням пасажирів»;
Найменування  фізичної особи-підприємця;

Заповнені форми Технічної пропозиції (Додаток №1) та Фінансової пропозиції (Додаток №2)повинні бути подані в форматі Excel та в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності). 

Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

УВАГА! ТЕХНІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННІ НАДАВАТИСЯ ОКРЕМИМИ ФАЙЛАМИ З НАЗВАМИ,ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЇХ ЧІТКО ІДЕНТИФІКУВАТИ!

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою[email protected]

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «тендер на послуги з перевезенням пасажирів». Кур’єром тільки до 18-00 години 30.12.2022 року.

УВАГА! ПРОСИМО  НАДАВАТИ  ТЕХНІЧНУ  ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

Термін подання: до 23.59 год 30.12.2022 року. 

Тендер RFP 01-2023 на укладення договору з надання послуг з обслуговування комп’ютерної мережі та офісної техніки. Кінцевий термін подачі заявок - 28 грудня 2022 р.

Організація запрошує кваліфікованих виконавців подати пропозиції для укладення договору щодо надання послуг з обслуговування комп’ютерної мережі та офісної техніки у м. Одеса та віддалено у інших регіонах, в яких знаходяться працівники організації.З переможцем тендеру буде укладено договір на строк дії до 31 грудня 2023 року.

Опис комп’ютерної та офісної техніки, перелік необхідних послуг та вимоги до них наведено у додатку 1 – Технічне завдання.

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього Запрошення_до_участі_у_тендері_RFP_01-2023.pdf:


Ваша пропозиція повинна бути складена українською мов
ою. Пропозиції слід подавати, користуючись наведеними Додатками.

Ваша пропозиція повинна складатися з наступного комплекту документів:

− Технічної пропозиції (Додаток 2)
− Фінансової пропозиції (Додаток 3)
− Реєстраційної форми постачальника (Додаток 4)
− Копії реєстраційних документів юридичної особи або ФОП;
− Довідка з банку про наявність відкритого  рахунку в національній валюті;
− Копії будь-яких інших документів, які, на Вашу думку, можуть слугувати підтвердженням заявлених можливостей до надання послуг (загальні відомості про вашу компанію, рекомендації клієнтів).

Якщо пропозиція буде надсилатися електронною поштою:

Укажіть, будь ласка, у темі листа: 

Фраза «Тендер на технічне обслуговування»;
назву своєї фірми.

Заповнені форми Технічної пропозиції та Фінансової пропозиції повинні бути подані увідсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності). 

Всі інші додатки повинні надаватися в відсканованому вигляді в форматі PDF з підписом керівника та відбитком печатки (за наявності).

Пропозиція повинна бути надіслана лише за наступною електронною адресою[email protected].

Якщо пропозиція буде доставлятися кур’єром:

Можливе надсилання пропозицій на поштову адресу: м. Одеса, вул. Героїв Крут 15, оф. 501. Із зазначенням: «Тендер на технічне обслуговування».

Термін подання: до 23.59 год 28 грудня 2022 року. 

Архив Архив