Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» (надалі – Організація) є неприбутковою громадською організацією, діяльність якої спрямована на розвиток громадянського суспільства та розбудову правової держави в Україні. Організація в рамках виконання  проєкту "Відновлення об'єктів водопостачання у сільській місцевості Миколаївської області", виконавчими спонсорами якого є Міністерство закордонних справ Японії та «Добрі сусіди» (Японія),   просить надати тендерну пропозицію на товари, зазначені у цьому Запрошенні до участі у тендері (Запрошення_ITB_J-01-2024.pdf). 

Громадська організація «Десяте квітня» запрошує кваліфікованих постачальників подати свою пропозицію  на закупівлю габіонів (просторова сітчаста конструкція), перелік, кількість та технічні характеристики яких   викладено у Додатку 1 до цього Запрошення.

 

Контракт з переможцем  тендеру буде укладено на постачання габіонів. Оплата здійснюватиметься у безготівковій формі у національній валюті.

 

Зазначені нижче документи є невід’ємною частиною цього запрошення:


− Додаток  1: Специфікація

− Додаток  2: Форма технічної пропозиції

− Додаток  3: Форма фінансової пропозиції
− Додаток  4: Реєстраційна форма постачальника
− Додаток  5: Кодекс поведінки постачальника

 

Учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: [email protected] . Кінцевий термін надсилання запитань – 13:00 год. за східноєвропейським часом 17 травня 2024 року.

Пропозиція повинна бути надіслана   лише за наступною електронною 

адресою:  [email protected] до 23.59 год 19 травня 2024 року. Пропозиції, що надійдуть пізніше,
розглядатися не будуть.

УВАГА! ПРОСИМО НАДАВАТИ ТЕХНІЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ПРОПОЗИЦІЇ У РІЗНИХ КОНВЕРТАХ!

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 

23:59 год. за східноєвропейським часом

 19 травня 2024 року

ГО «Десяте квітня» сподівається на отримання Вашої Пропозиції та заздалегідь дякує Вам за інтерес!