«Десяте квітня» – громадська організація, реалізує програму УВКБ ООН яка спрямована на покращення захисту внутрішньо переміщених осіб (ВПО), населення, що постраждало від конфлікту, шляхом надання правової, соціальної, психологічної та гуманітарної допомоги, сприяння змінам законодавства, залучення громад до реагування на надзвичайні ситуації та пошуку довгострокових рішень, у співпраці з органами влади та за підтримки їх потенціалу, з особливим акцентом на найбільш вразливих групах. 

Громадська організація «Десяте квітня» в своїй кадровій політиці застосовує принципи рівних можливостей та різноманіття. Будь-яка особа, незалежно від раси, кольору, релігії, статі, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, національного походження, стану здоров’я, або будь-якої іншої характеристики мають рівні можливості на працевлаштування в нашій організації. Ми заохочуємо людей, які мають інвалідність, молодих спеціалістів та/або представників інших меншин та вразливих груп надсилати свої заявки!

❗️Дедлайн подачі заявки - 7 квітня 2023 року. Заявки, подані пізніше, не приймаються.

 

📌 Фахівець з психосоціальної підтримки з питань протидії гендерно зумовленому насиллю (Херсон)

📌 Юрист з питань протидії гендерно зумовленому насиллю (Херсон)

*можливе фактичне перебування в м. Миколаїв або Миколаївській області з регулярним виїздами до Херсону

 

📌 Психолог (Запоріжжя)

📌 Юрист з питань протидії гендерно зумовленому насиллю (Запоріжжя)

 

📌 Психолог з питань протидії гендерно зумовленому насиллю (Кропивницький)

 

Більше інформації щодо обовʼязків та вимог до кандидатів і процедури звернення дивіться на сайті організації у розділі "Про нас" - "Робота в DK".

❤️ Ми пропонуємо достойний рівень оплати праці, роботу в дружньому і вмотивованому середовищі.